CEO i Członkini Zarządu New Earth sp. z o.o., zajmującej się sprzedażą nieruchomości na Warmi i Mazurach.

Managerka z 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu biznesem, rekrutacji, optymalizacji kosztów prowadzenia firmy, rozwoju start-up’ów, tworzeniu i wdrażaniu procedur sprzedażowych oraz obsłudze klientów B2C i B2B. Studia prawnicze i ekonomiczne pozwoliły jej na poznanie teorii, którą z pasją przekłada na praktykę. Przez ostanie lata z powodzeniem tworzyła, szkoliła i prowadziła zespoły pracowników, pozostając jednocześnie aktywną w przestrzeni biznesowej.

Jej doświadczenie obejmuje głównie branżę finansową oraz branżę nieruchomości. Doskonale orientuje się w obszarze prawa pracy, prawa handlowego i KSH, a także w zakresie optymalizacji efektywności i rentowności firm. Posiada kwalifikacje z zakresu HR, consultingu finansowego oraz nadzoru kampanii marketingowych. Jej kluczowe umiejętności w zakresie sprzedaży obejmują zarządzanie sprzedażą w kanałach tradycyjnym i nowoczesnym, kompleksowe prowadzenie zespołów (od rekrutacji i onboardingu, przez tworzenie planów i nadzór nad ich wykonaniem, po coaching i wsparcie) oraz przede wszystkim sprzedaż własną i powiązaną z nią kompleksową obsługę klienta, nastawioną na wieloletnią współpracę.

W ramach doświadczenia zawodowego B2B posiada w portfolio m. in. kilkadziesiąt przeprowadzonych kompleksowo procesów rekrutacyjnych, stworzenie kilkunastu poradników sprzedażowych i handbooków, koordynowanie kampanii reklamowych, pełnienie funkcji dyrektora ds. inwestycji i dyrektora ds. sprzedaży w dużych firmach z branży finansowej i budowlanej. Przez ostatnie trzy lata z powodzeniem tworzy New Earth, firmę zajmującą się sprzedażą nieruchomości gruntowych na Warmii i Mazurach. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Chętnie pomogę w znalezieniu i zakupie najpiękniejszych nieruchomości gruntowych na Warmii, Mazurach i nad Zalewem Wiślanym. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Sprzedajemy działki na potrzeby mieszkaniowe, rekreacyjne oraz inwestycyjne. Nasze know-how w zakresie podziału, projektowania przestrzeni wspólnych i zwielokrotniania zysku sprzedajemy również naszym Klientom jako produkt dla ich działek na terenie całej Polski. 

ZAINTERESOWANIA:

Moje serce należy do żeglarstwa. To na jachcie odpoczywam, łapię oddech, podróżuję i odkrywam najpiękniejsze miejsca na świecie. Jestem również pasjonatką jogi, która w połączeniu z medytacją pozwala mi oczyścić umysł i wzmocnić ciało w nieinwazyjny sposób. Uwielbiam gotować i piec. Regularnie eksperymentuję w kuchni w poszukiwaniu najlepszych przepisów na wegetariańskie odpowiedniki kiedyś ulubionych dań. Szczególnie upodobałam sobie kuchnię włoską i azjatycką. Od niedawna rozwijam również moje zainteresowanie psychologią. Rozpoczęłam studia ze specjalnością psychologia kliniczna oraz psychoterapia. Moje ulubione zagadnienia psychologiczne dotyczą psychologii biznesu oraz kryminalistyczno-śledczej. Najchętniej adoptowałabym wszystkie bezdomne istnienia na tym świecie. Niestety, nie jest to możliwe, więc angażuję się w akcje charytatywne na rzecz schronisk i organizacji pomagających małym i dużym ( także tym hodowlanym) zwierzakom. Prywatnie rozpieszczam w domu dwa koty i psa. 

O FIRMIE:

New Earth powstała jako koncept w 2021 roku. Od 2022 roku jest oficjalnie zarejestrowaną w KRS spółką. Powstała z potrzeby stworzenia firmy przyjaznej dla klienta, zorientowanej na jego potrzeby. W New Earth wierzymy, że aby coś pomnożyć, należy się tym podzielić. Znamy Mazury i Warmię jak własną kieszeń i umiemy znaleźć najpiękniejsze miejsca dla naszych Klientów.

Nasze Osady powstają z myślą o konkretnych potrzebach Klientów. Części wspólne projektowane są tak, aby każdy znalazł miejsce dla Ciebie. Tworzymy pomosty cumownicze z prywatnymi miejscami parkingowymi dla jachtów dla naszych klientów – żeglarzy, place zabaw i boiska sportowe dla klientów z dziećmi małymi i dużymi. Obojętnie gdzie tworzymy, dbamy o matkę ziemię i staramy się zapewnić harmonię i równowagę pomiędzy przyrodą a inwestycją. Dbamy o naszych klienów na każdym etapie transakcji. Od dokładnego zbadania potrzeb, poprzez dobranie idealnego gruntu, aż do aktu notarialnego i dalej. Nasi klienci także po zakupie mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie budowy, uzbrojenia, uzyskania pozwoleń i realizacji potrzeb związanych z kupionym gruntem. Chcemy wspólnie z naszymi Klientam tworzyć coś wyjątkowego – Nową Ziemię. 

Kontakt: www.newearth.pl

Poznaj również