Gosia Zielińska dietetyczka

Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki oraz dietoterapii chorób, w tym: zaburzeń gospodarki węglowodanowej (insulinooporność, cukrzyca), tarczycy i chorób układu pokarmowego. Na co dzień skupia się na współpracy z pacjentami, zapewniając im najlepszą opiekę, a w jej ramach: indywidualne zalecenia, elastyczne plany żywieniowe i stałe wsparcie. Jako wieloletni szkoleniowiec w korporacjach, obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie prowadząc pełne praktyki warsztaty dla firm.

Kilka lat temu zamieniła pracę na etacie na własny biznes. I choć już nie idzie po szczeblach korporacyjnej kariery, to w natłoku codziennych obowiązków docenia PRZEWAGĘ, jaką daje odżywcza dieta i zdrowy styl życia. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

  • w znalezieniu indywidualnej drogi do zdrowia, dobrego samopoczucia i wymarzonej sylwetki.
  • nie stawia na mordercze diety i radykalne rozwiązania, a na małe zmiany i drobne nawyki, które zostają z jej klientami na lata. Dzięki temu wspólnie pokonuje uczucie zmęczenia, mgły mózgowej oraz naprawia ich relację ze swoim ciałem i jedzeniem.

ZAINTERESOWANIA:

Dietetyka, zwłaszcza psychodietetyka oraz dieta w aspekcie pracy mózgu. Trening siłowy, wspinaczka. Uwielbiam literaturę faktu.

O FIRMIE:

Swoją ofertę dietetyczną kieruje, przede wszystkim, do pracowników korporacji oraz właścicieli biznesów. Pomaga im zmienić nawyki żywieniowe, by mogli cieszyć się wysokim poziomem energii i skupienia oraz dobrym zdrowiem, mimo natłoku obowiązków i stresu. 

Wyróżnia ją interdysycplinarne podejście do zmiany nawyków. Jej klienci osiągają lepsze rezultaty w biznesie i życiu, nie tylko dzięki odżywczej diecie, ale również optymalizacji: zdrowia, regeneracji, suplementacji jak również dzięki zmianie przekonań o swoim ciele i jedzeniu.

Wiedzą i praktyką dzieli się również podczas warsztatów dla firm i korporacji. Podczas szkoleń analizuje m.in. problem przewlekłego zmęczenia, chronicznego stresu czy też spadku zgolności kognitywnych. Każdy uczestnik wychodzi z takiego spotkania  uzbrojony w gotowe do wdrożenia narzędzia dietetyczne.

Kontakt: www.stanniewazkosci.pl

Poznaj również