Ukończyła studia magisterskie na UMCS w Lublinie, na Wydziale Prawa i Administracji, studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na UWM w Olsztynie. Od 7 lat  w branży finansowej, prowadzi własny oddział Clicklease.

Pomaga klientom w doborze najlepszego dla nich rozwiązania w sferze finansowania środków trwałych. Jej doświadczenie pozwala na szybki dobór odpowiednich instrumentów i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji. Odbyła szereg szkoleń sprzedażowych i negocjacyjnych. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Pomogę i doradzę jak sfinansować przedmiot w firmie, zaproponuję bardzo dobre rabaty na auta praktycznie wszystkich marek. 

ZAINTERESOWANIA: Interesuje się sportem, ale nie tylko sprzed telewizora. Gra w tenisa, biega i morsuje. Lubi kryminały (czytać i oglądać), ale też komedie romantyczne. Od niedawna medytuje i stawia na rozwój duchowy.

O FIRMIE: W ofercie posiada praktycznie wszystkie firmy leasingowe, Pomaga w analizie rynku i przedstawieniu najlepszego rozwiązania. Dodatkowo oferuje kredyty firmowe, gotówkowe czy hipoteczne, jednak to leasing jest głównym produktem. Oferta jest skierowana w 95% do firm, ale oferuje też produkty dla konsumentów.

Posiada też w swojej bazie ponad 5 000 samochodów z bardzo dobrymi rabatami. Jej celem i przesłaniem jest pomoc firmom w znalezieniu najlepszego rozwiązania finansowego. Towarzyszy klientowi przez cały okres umowy, pilnuje ubezpieczeń oraz rozwiązuje bieżące problemy. 

Kontakt: www.ewleasing.pl

Poznaj również

Lucyna Przyborek

Lucyna Przyborek

Katarzyna Denst

Katarzyna Denst

Brygida Beck

Brygida Beck

Renata Gabarkiewicz

Renata Gabarkiewicz

Lidia Zwierzak

Lidia Zwierzak

Justyna Qunio

Justyna Qunio

Agata Nowak

Agata Nowak

Barbara Filipczyńska

Barbara Filipczyńska