Ukończyła studia magisterskie na UMCS w Lublinie, na Wydziale Prawa i Administracji, studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na UWM w Olsztynie. Od 7 lat  w branży finansowej, prowadzi własny oddział Clicklease.

Pomaga klientom w doborze najlepszego dla nich rozwiązania w sferze finansowania środków trwałych. Jej doświadczenie pozwala na szybki dobór odpowiednich instrumentów i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji. Odbyła szereg szkoleń sprzedażowych i negocjacyjnych. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Pomogę i doradzę jak sfinansować przedmiot w firmie, zaproponuję bardzo dobre rabaty na auta praktycznie wszystkich marek. 

ZAINTERESOWANIA: Interesuje się sportem, ale nie tylko sprzed telewizora. Gra w tenisa, biega i morsuje. Lubi kryminały (czytać i oglądać), ale też komedie romantyczne. Od niedawna medytuje i stawia na rozwój duchowy.

O FIRMIE: W ofercie posiada praktycznie wszystkie firmy leasingowe, Pomaga w analizie rynku i przedstawieniu najlepszego rozwiązania. Dodatkowo oferuje kredyty firmowe, gotówkowe czy hipoteczne, jednak to leasing jest głównym produktem. Oferta jest skierowana w 95% do firm, ale oferuje też produkty dla konsumentów.

Posiada też w swojej bazie ponad 5 000 samochodów z bardzo dobrymi rabatami. Jej celem i przesłaniem jest pomoc firmom w znalezieniu najlepszego rozwiązania finansowego. Towarzyszy klientowi przez cały okres umowy, pilnuje ubezpieczeń oraz rozwiązuje bieżące problemy. 

Kontakt: www.ewleasing.pl

Poznaj również