Ewelina Świstak

Przedsiębiorczyni, która udowadnia, że praca na etacie nie jest dla każdego, a spełnianie zawodowych marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Jeszcze do niedawna z sukcesem łączyła prowadzenie własnej działalności z funkcją prezesa spółdzielni mieszkaniowej (prawdopodobnie najmłodszego w Polsce). Dziś jest członkiem zarządu spółdzielni, a większość swojej energii przekłada na własny biznes. 

W wieku 28 lat porzuciła pracę etatową w wydawnictwie i założyła własną agencję PR. Dziś agencja skupia klientów z różnych branż – od tych, którzy na rynku są od niedawna i szukają własnej drogi do sukcesu, do tych, którzy mają wypracowaną renomę i o współpracy z którymi marzą inni. 

Do niedawna pełniła funkcję prezesa w jednej z małopolskich spółdzielni mieszkaniowych. Ta funkcja,  zwykle przeznaczona dla mężczyzn o wieloletnim stażu, była jej oczkiem w głowie i ważną częścią pracy zawodowej, w której się spełnia. 

Z przyjemnością podzieli się swoją historią i opowie, dlaczego konsekwentnie postanowiła spełniać marzenia, w jaki sposób dbała i dba o rozwój osobisty i kiedy zaczęła wierzyć, że to wszystko ma sens.  Zależy jej na tym, by zainspirować inne kobiety do podejmowania trudnych, ale pięknych decyzji i do tego, by znalazły cel zawodowy, który przyniesie im spełnienie i radość. Z przyjemnością przeprowadzi przez proces tworzenia własnej marki osobistej czy marki produktu. Specjalizuje się w PR eksperckim i marketingu wydawniczym. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

  • w tworzeniu strategii wizerunkowej
  • w budowaniu relacji z odbiorcami/klientami
  • w budowaniu relacji z mediami i zdobywaniu publikacji w mediach
  • w promocji produktów (także książek)

ZAINTERESOWANIA: literatura, rozwój osobisty i psychologia, polityka i gospodarka, zdrowy styl życia.

O FIRMIE:

Agencja HeavenPR Ewelina Świstak powstała w maju 2019 roku. Jest agencją butikową, a przez to bardzo silnie skupioną na każdym kliencie. W swojej ofercie ma działania związane z dość szeroko pojętym PR i komunikacją. Specjalizuje się w PR eksperckim, PR produktowym i marketingu wydawniczym. 

Oferta agencji skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców i specjalistów, którzy stawiają bądź chcą postawić pierwsze kroki w promocji i komunikacji. A także do selfpublisherów, którzy potrzebują sprawnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie promocji swoich publikacji. Co ważne, z oferty HeavenPR mogą skorzystać także te marki, które mają już za sobą doświadczenie PR i chcą je kontynuować z nowym zespołem. 

Więcej informacji: www.heavenpr.pl

Poznaj również