Ewa Wolaniuk Kloc

 

W branży od 30 lat. Ekspert, technik usług fryzjerskich, mistrz w zawodzie fryzjera męskiego, pedagog, edukatorka, szkoleniowiec, mentor. Egzaminator na czeladnika i mistrza w zawodzie fryzjer w Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu. Uczestniczy w wielu projektach branżowych. Przeszkoliła tysiące rzemieślników chcących podnieść swoje kwalifikacje w zawodzie.

Jako pierwsza kobieta w Polsce otrzymała nagrodę LAUR EKSPERTA 2018 za usługę Autorski Program Szkoleniowy Ewa Wolaniuk-Kloc, z zakresu fryzjerstwa męskiego / barberingu.

Od 2008 Męski Salon Fryzjerski „Finezja” we Wrocławiu prowadzi od 2008 roku, ale tradycja tego miejsca sięga roku 1958, pracuje w tym salonie już 25 lat. Fryzjerstwo męskie, barbering jest dla niej wciąż powiązane ze zmiennością trendów i nowych technik, które wciąż rozwija. Od zawsze chciała współpracować z ludźmi, którzy czerpią energię z tego co robią. Za cel postawiła sobie stworzenie zgranego zespołu zdolnych barberów oddanych swojej pracy, by zapewnić doskonałą atmosferę klientom odwiedzających jej salon.

Od lat promuje fryzjerstwo męskie najwyższej klasy poprzez pomoc w zdobywaniu fundamentów do rozwoju i umiejętności wszystkim doświadczonym miłośnikom strzyżeń męskich, którzy stawiają na swój kreatywny rozwój.

Wspiera kobiety fryzjerki, także w ramach mentoringu szkoleniowego.

Pragnę podtrzymywać czystość rzemiosła. Wspierać młodzież i dać wiarę kobietom, że barberem nie jest wyłącznie mężczyzna – jestem tego najlepszym przykładem. Bez względu na płeć można być świetnym fachowcem. To człowiek jest najważniejszy. Pomogę zaplanować profesjonalną edukację, zainspirować i zmotywować do tego, że pokochasz zawód fryzjera męskiego tak jak ja.

Ambitna, pełna energii i kreatywności. Pozytywna i uśmiechnięta. W życiu kieruje się intuicją kobiecą. Jako kobieta pragnie wspierać inne kobiety w realizowaniu pasji.

ZAINTERESOWANIA: Interesuje się psychologią interpersonalną. Miłośniczka czerwonej i amarantowej szminki. Spędza czas będąc „tu i teraz”. Ceni każdą chwilę życia. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwojga wspaniałych dorosłych ludzi. Kocha muzykę, śpiew i taniec. Podróże małe i duże.

Szkolenia w Akademii Barberingu odbywają się według Autorskiego Programu Szkoleniowego Ewy Wolaniuk-Kloc. W ofercie posiada 15 kursów dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania w zawodzie fryzjerów i barberów. Firma należy do prestiżowego grona firm świadczących usługi rozwojowe i została certyfikowanym członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, które stosują wysokie standardy jakościowe określone w Kodeksie Dobrych Praktyk PIFS,
– Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS, Dekra Certification SUS 2.0,
– wpis do Rejestru Firm Szkoleniowych 2.02/00045/2017
– współpracuje z Krajowym Funduszem Szkoleniowym i Urzędami Pracy, Bur.

Prowadzone kursy są:

  • dla profesjonalnych fryzjerów/barberów na wszystkich szczeblach zaawansowania w zawodzie,
  • osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, po powrocie do zawodu spowodowanej przerwą,
  • osób chcących udoskonalić swój warsztat pracy,
  • nauczycieli zawodu, instruktorów,
  • pracowników szkół branżowych chcących podnieść swoje kwalifikacje,

Kontakt: www.szkolenia-barberskie.pl   www.fryzjerfinezja.pl

Poznaj również