ewa migo

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dla niej, wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach.

Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. W latach 2015 – 2020 współpracowała z Sandler Training Polska jako konsultantka biznesowa i trenerka. W trakcie 5 – letniej współpracy przeszkoliła wiele firm w branży m.in. logistycznej, rekrutacyjnej, IT, farmaceutycznej, prawnej, wydawniczej oraz wielu innych.

Od 2015 roku współpracuje z BNI gdzie pełni rolę Mentorki i Koordynatorki Trenerów BNI.

Od 2020 roku odpowiada za wprowadzenie i rozwój międzynarodowej firmy szkoleniowej Integrity Solutions w Polsce.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Ma dużą sieć kontaktów, którymi chętnie się dzieli. Chętnie pomaga we wszystkich aspektach dotyczących sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Nawiązuje długoterminowe relację i ma dużo dobrej energii i entuzjazmu.

ZAINTERESOWANIA: Psychologia w biznesie  – zwłaszcza z wykorzystaniem Analizy Transakcyjnej (Certyfikat 101 Analizy Transakcyjnej). Psychologia w sprzedaży  – zwłaszcza w oparciu o Style Zachowania (Certyfikacja Extended DISC oraz FINX. Certyfikacja  Behavior Style). Morsowanie, zdrowe odżywianie się, joga.

O FIRMIE: Integrity Solutions powstała w latach siedemdziesiątych w USA. Skupia ekspertów efektywności, którzy przygotowują ludzi sprzedaży do wzrastania i osiągania ponadprzeciętnych rezultatów poprzez budowanie relacji z klientami opartych na . zaufaniu.

Integrity Solutions specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach szkoleniowych (skillset + mindset + sprawdzony proces wdrożenia wiedzy) w zakresie sprzedaży ( Integrity Selling®), obsługi klienta (Integrity Service ®) i zarządzania sprzedażą (Integrity Coaching®). Do tej pory przeszkoliłaponad 3 000 000 uczestników w ponad 130 krajach.

Misją Integrity Solutions jest uczenie sprzedaży opartej o wartościach takich jak: szczerość, sumienność i uczciwość.  Chcemy aby każdy, kto podejmuje się roli sprzedażowej, był w niej autentyczny i spójny bo tylkowtedy może osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty.

Jak mawiał założyciel marki – Ron Willingham – „Sukces w sprzedaży jest bardziej rezultatem tego kim jesteś, a nie tego co wiesz”.

Kontakt: www.solutionspoland.pl

Poznaj również