Ewa Mechelewska

Ewa Mechelewska jako jedyna w Polsce kobieta – Sędzia Główny na krajowych i międzynarodowych zawodach Wushu. Członek polskiej kadry narodowej Polskiego Związku Wushu w latach 1994-2010. Kursy i uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością wu shu – kung fu, Instruktor Sportu wu shu, Trener I Klasy wu shu, Sędzia I Klasy, Stopień Mistrzowski 3 DUAN. W 2015 otrzymała tytuł AMBASADORKA KLASY, przyznawany przez Akademię Marki z Klasą za wybitne osiągnięcia w budowaniu marki.

Absolwentka Wydziału „Żywienia Człowieka”SGGW oraz studiów podyplomowych MBA w dziedzinie zarządzania i marketingu ESSEC we Francji. Ewa Mechelewska jest finalistką konkursu Mocne Strony Kobiety miesięcznika „Cosmopolitan”, w 2010 otrzymała nagrodę oraz dyplom Ministerstwa Sportu i Turystyki za medal Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach.

Uczestniczka pokazów, programów TV i radiowych. Autorka i konsultant artykułów prasowych na temat taichi.

Po przeszło 25 latach treningów, zdobyciu najwyższych lokat w zawodach krajowych i międzynarodowych dysponuje unikatową wiedzą praktyczną pogłębianą w Chinach.

Prywatnie Ewa Mechelewska jest żoną i mamą dwójki nastolatków aktywnie trenujących: syn piłkę nożną, córka gimnastykę artystyczną.

Zainteresowania Ewy Mechelewskiej

Podróże, rozwój osobisty, uprawianie sportu: narciarstwo, pływanie, jazda na rowerze

W czym może pomóc innym

W zdobyciu harmonii, równowagi psychofizycznej, dłużej zachować młodość oraz poprawić koncentrację, samopoczucie, efektywność w pracy, odzyskać wigor i radość życia.

Szkoła Tai Chi Warszawa

Tai Chi WarszawaFirma powstała w 1999 roku. Zajmuje się edukacją jak osiągnąć lepsze samopoczucie, radość i harmonię w życiu poprzez praktykę tai-chi. Swoją ofertę skierowaną ma zarówno do osób indywidualnych jak i do firm. Dla kobiet i mężczyzn w wieku 30+ i więcej, które pragną relaksu, harmonii, równowagi psychofizycznej. Także dla tych, którzy chcą dłużej zachować młodość oferuje zajęcia grupowe i indywidualne chińskiej gimnastyki zdrowotno- relaksacyjnej tai-chi. Umożliwia dopasowany tok nauczania do indywidualnych umiejętności uczniów.

Dla firm oferuje widowiskowe pokazy, grupowe zajęcia ruchowe chińskiej gimnastyki relaksacyjnej taichi. Proponuje również oraz dopasowane programy sportowo – edukacyjne, które gwarantują poprawę koncentracji i wzrost efektywności pracy oraz odzyskanie wigoru i radości życia.

Misją Szkoły jest służyć innym wiedzą i doświadczeniem.

Slogan: PRZYWRÓĆ ŻYCIU ZDROWY BLASK!

Co to jest TaiChi i jakie zalety można czerpać z ćwiczeń właśnie tej sztuki walki? Obejrzyj wypowiedź Ewy Mechelewskiej dla ZdrowaMania TV

Kontakt: www.taichi-warszawa.com

Poznaj również

Iwona Woźniak Konopa

Dorota Waga

Dagmara Romanowicz

Paulina Sosnowicz

Beata Block

Lucyna Przyborek

Renata Gabarkiewicz

Magdalena Zagalska