Ewa Krzemień: Kancelaria Adwokacka w Warszawie

Adwokat z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym dla biznesu. Prowadzi własną, butikową Kancelarię Adwokacką oraz w charakterze prawnika of counsel współpracuje z jedną z wiodących, polskich kancelarii.

ewa krzemień

W swojej praktyce zawodowej pełniła m.in. funkcję szefa działu prawnego w Grupie PWN oraz doradcy prawnego Fundacji Instytut Lecha Wałęsy. Jest zrzeszona w Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz w Polskim Stowarzyszeniu Prawników Przedsiębiorstw.

Jej znakiem rozpoznawczym jest orientacja na poszukiwanie optymalnych rozwiązań i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia oraz bezpieczeństwa prawnego.

Wykształcenie zdobyła w najlepszych ośrodkach akademickich. Studiowała prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując w 2003 roku dyplom ukończenia studiów z wynikiem bardzo dobrym oraz z wyróżnieniem. W trakcie studiów odbyła półroczne stypendium naukowe na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia), a następnie roczny kurs prawa amerykańskiego organizowany przez Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie we współpracy z the Catholic University of America in Washington, dc.

Po studiach odbyła aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej pod patronatem prof. dr hab. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, a w 2008 roku zdała egzamin adwokacki z oceną końcową bardzo dobrą. Rozwijając swoje zainteresowania w obszarze prawa, odbyła roczne Podyplomowe Studium zapobiegania przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2013/2014).

Zainteresowania: Aktywnie uprawia sport, lubi piękne wnętrza, kontakt z przyrodą oraz fotografię.

W czym może pomóc innym: specjalizuje się w bieżącym doradztwie prawnym w obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego, sporach sądowych, szczególnie o tematyce gospodarczej oraz karno-gospodarczej (white collar crime). Ma doświadczenie w obszarze prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych, prawa konkurencji. Świadczy bieżące doradztwo dla przedsiębiorców oraz obsługę korporacyjną spółek. Zapewnia wsparcie w negocjacjach oraz w transakcjach akwizycyjnych, w tym M&A oraz asset deal.

O firmie: Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Krzemień istnieje od 2008 roku i świadczy kompleksową pomoc prawną, bazując na ugruntowanej wiedzy oraz szerokim doświadczeniu pozyskanym w różnorodnych obszarach i projektach. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, a filia w rodzinnej miejscowości pod Krakowem.

Specjalizacją Kancelarii są spory, transakcje i bieżące doradztwo, w szczególności mające za przedmiot szeroko rozumiane prawo cywilne, gospodarcze i handlowe, w tym prawo autorskie i prawo konkurencji. Adwokat Ewa Krzemień posiada unikatowe doświadczenie w prawie karnym gospodarczym, co pozwala uwzględnić i zabezpieczyć również karnoprawne aspekty przedsięwzięć gospodarczych jej Klientów.

W prowadzonej przeze mnie kancelarii doradztwo prawne świadczymy na najwyższym poziomie, rzetelnie i uczciwie. Działamy z pasją i stawiamy na jakość. Lubimy naszą pracę, która jest intelektualnym wyzwaniem oraz źródłem satysfakcji. Oferujemy indywidualne podejście, oparte na relacji, dialogu oraz zaufaniu

Kancelaria swoje usługi dedykuje głównie do Klientów biznesowych, zarówno z Warszawy i okolic, jak również poszukujących pomocy prawnej na terenie całego kraju.

Kontakt: www.ek-legal.pl