ewa grzegorczuk

 

W 2004 roku zaprojektowała, stworzyła i wciąż rozwija markę Cosmeo. W swojej działalności nastawiona jest na zrównoważony rozwój. Jest głęboko przekonana, że tylko wielowymiarowe myślenie i działanie to jedyny kierunek do sukcesu. Koncentruje się na wielu płaszczyznach prowadzonego biznesu. Jest świadoma tego, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie. Zarządza przez wartości, motywuje do rozwoju i przekraczania własnych granic.

Ewa swoje przywództwo traktuje jako sposób na wnoszenie wartości w życie innych ludzi. Dla niej piękno nie ma tajemnic. Na biznesową ścieżkę weszła w wieku 22 lat.

Szczęśliwa kobieta, żona i mama trójki chłopców. 

„Jeśli twoje działania inspirują innych, by odważnie marzyli, uczyli się więcej i byli coraz lepsi, to znaczy, że jesteś wspaniałą liderką” (Dolly Parton). Te słowa towarzyszyły mi przez całe życie. Obserwowałam wartości i cechy  u osób, które stanowiły dla mnie inspirację do działania. Gdy 17 lat temu marzyłam, aby wejść do świata beauty, a przede wszystkim – świata kobiet – nie sądziłam, że marzenia staną się pewnego dnia codziennością, za którą jestem ogromnie wdzięczna.

Z wielką przyjemnością tworzy NOWY WYMIAR USŁUG BEAUTY W POLSCE pomagając innym właścicielom salonów kosmetycznych  w rozwoju ich biznesów.

 

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Pomaga innym właścicielom salonów beauty w rozwoju ich biznesów – działaniach operacyjnych, strategicznych, zarządzaniu oraz w budowaniu przewagi konkurencyjnej a także trening mentalny.

ZAINTERESOWANIA: siłownia, joga, medytacja, rozwój osobisty, moda

O FIRMIE: Cosmeo to kompleksowy zakres usług z zakresu szeroko rozumianego świata beauty: makijaż permanentny, laseroterapia, zabiegi na twarz i ciało wykonywane przy pomocy najnowszej technologii, wizaż, stylizacja paznokci, piercing, kosmetologia estetyczna, masaże, rytułały SPA, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę a także komputerowe badanie skóry i personal shopping.

Wszystkie te zabiegi i produkty traktowane są jako środek służący klientom do osiągania ich celów: lepszego samopoczucia,  równowagi wewnętrznej, poprawy stanu zdrowia, rozwinięcia kontaktów międzyludzkich. Misją Cosmeo jest służenie, sprawianie przyjemności, dogadzanie i uszczęśliwianie klientów.

 

Dla kogo jest Akademia Rozwoju Salonu Beauty?

Akademia zmienia sposób myślenia a to przekłada się i na życie zawodowe i osobiste. Jest to świadomy proces i konkretna praca do wykonania, ale przynosząca wymierne i trwałe efekty. To program dla osób, które nie boją się zmian. Dla osób zdeterminowanych na naukę i rozwój. Dla osób, które rozumieją, że dziś nie wystarczy być dobrym, trzeba być najlepszym.

Sprawdzi się zarówno u osób, które:
– prowadzą Salon Beauty od x lat
– dopiero zaczynają z biznesem
– są na etapie planowania biznesu
– u przedsiębiorców zatrudniających pracowników
– u samozatrudnionych
– managerów salonów beauty

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?
• Wzrost dochodów
• Przewaga konkurencyjna
• Rozwój mentalny

Kontakt: www.gabinetcosmeo.pl  www.ewagrzegorczuk.pl www.cosmeosklep.pl

Poznaj również