Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe z zakresu finansów, rachunkowości i podatków. Od zawsze stawia na jakość. Doświadczenie zdobyła pełniąc stanowiska głównego księgowego w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, oraz pełniąc funkcję dyrektora finansowego w spółce Contipasz S.A., następnie Animex Grupa Drobiarska S.A. oddział w Grodkowie. W ramach Animex Grupy Drobiarskiej brała udział w przekształceniach strukturalnych grupy kapitałowej. W latach 2016-2018 autorka cyklicznych publikacji z zakresu ekonomii.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Rachunkowość to jej pasja i jednocześnie misja jaką wybrała by pomagać małym i średnim przedsiębiorcom. Oferuje klientom swoje doświadczenie oraz wiedzę, by zapewnić im możliwie efektywne i bezpieczne warunki pracy od strony rachunkowej i podatkowej. Niezmiennie podkreśla jak ważne są informacje płynące z prawidłowo zarządzanego systemu rachunkowego do podejmowania decyzji w biznesie. Specjalizuje się w firmach budowlanych oraz handlowych.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Oferuję pomoc w rozwoju firm, w ich przekształceniu, w budowaniu skutecznego systemu kontroli kosztów, planowaniu przychodów, oraz analizie efektywności różnych projektów realizowanych w ramach prowadzonej działalności.

ZAINTERESOWANIA: Taniec, książki i wycieczki górskie.  

O FIRMIE: Biuro Rachunkowe Pro Consilio Sp. z o.o. powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Naszą misją jest służyć doświadczeniem i wiedzą z zakresu finansów, ekonomii oraz podatków po to by wspierać rozwój przedsiębiorców. Powierzone nam zadania wykonywane są przez wykwalifikowany zespół pracowników, bardzo zaangażowanych w swoją pracę.

W ramach prowadzonego biura rachunkowego

  • pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej,
  • prowadzimy pełne księgi handlowe oraz uproszczone formy ewidencji (KPiR, ryczałt),
  • oferujemy obsługę kadrowo-płacową,
  • wykonujemy analizy ekonomiczne realizowanych projektów,
  • zapewniamy systemy informatyczne do elektronicznego przesyłania dokumentów księgowych bezpośrednio do biura rachunkowego, 
  • pracujemy zdalnie, dzięki temu możemy obsługiwać firmy z całej Polski,

Współpraca z naszymi klientami opiera się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, gwarantujących wysoką jakość świadczonych usług. Staramy się zapewnić maksymalnie bezpieczne rozwiązania podatkowe uwzględniając specyfikę każdego z klientów.

Rozmawiamy z klientem, słuchamy go i pracujemy razem z nim nad rozwojem jego firmy.

Kontakt: www.proconsilio.pl

Poznaj również