Tworzy filmy reklamowe na potrzeby internetu z kobiecą intuicją. Wspiera i optymalizuje kanały YouTube, prowadzi grupę wsparcia „Ogarnij YouTube”, tworzy kursy online w tematyce social media. Jej prace wizualne reprezentowały Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. Moskwie, Amsterdamie, Londynie czy Kassel. Prywatnie Elżbieta Manuiło to kroatystka zakochana w Bałkanach.

Studio Manilov – filmy reklamowe

filmy, montaż, studio manilov Głównym obszarem działania jest internet. Tworzy krótkie formy filmowe, które przemierzają jego obszary promując w formie video ideę klientów, zapadając w oko i docierając do odpowiednich odbiorców.  Studio Manilov w ramach idei social video realizuje filmy reklamowe „szyte na miarę” klienta, które nie nadwyrężą waszego budżetu. Potrzeba produkcji social video w naszych czasach dynamicznie wzrasta, dlatego kompaktowo łączymy wysoką jakość usług z szybkim wykonaniem. Wiemy jak bardzo ważny jest dla was czas. Wykonujemy projekty zarówno na podstawie wizji klienta jak i proponujemy własne rozwiązania. Międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najświeższych produktów social video.

Drugim obszarem działania jest projekcja multimedialna. Wzbogacamy naszym materiałem wizualnym, animacjami oraz mappingiem 3D wydarzenia artystyczne i biznesowe. Tworzymy treść na zamówienie lub korzystamy z naszej bogatej biblioteki multimedialnej. Przy tworzeniu wydarzeń współpracujemy z klientami zarówno z Polski jak i zagranicy. Nasze prace były pokazywane na największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwalach sztuk wizualnych, takich jak: Live Performers Meeting Amsterdam (2016), Circle of Light International Festival Moscow (2016), Kasseler Dokfest (2016).

Kontakt: www.studiomanilov.eu

Poznaj również