Elżbieta Knop: Favo Sp. z o.o.

Trener Biznesu, Coach, Mentor, Facylicator. Pomaga dobrać odpowiednie role i odnaleźć siebie w biznesie. Uczy sprzedaży oraz zarządzania zespołem. Właścicielka Favo Sp. z o.o. Prowadzi konsultacje biznesowe, szkolenia oraz warsztaty. Pracuje z liderkami, menadżerami firm, oraz zespołami sprzedażowymi.

elżbieta knop

W ciągu ostatnich 9 lat zbudowała silny zespół sprzedażowy w P4 – operatora sieci komórkowej Play, który 5 – krotnie zwiększył swoją sprzedaż oraz zyski. Wspólnie w swoim portfolio pozyskali 1200 klientów biznesowych, przez te lata przeprowadziła kilka tysięcy rozmów sprzedażowych. Wielokrotnie nagradzana za wybitne wyniki w sprzedaży, w tym kilkukrotnie była nagradzana tytułem Najlepszy Partner biznesowy roku.

Uczy jak budować i zarządzać zespołem aby był zaangażowany i efektywny. Pomaga budować zespoły nie zapominając o relacjach. W swojej pracy przede wszystkim uważnie słucha klientów i reaguje w odpowiednim momencie na ich potrzeby i oczekiwania w zależności od ustalonych celów. Motywuje i inspiruje do aktywnego działania.

Jest zwolennikiem metody brytyjskiego Dr. Merditha Belbina, który uważa, że wpływ na efektywność zespołu ma nie tylko wykształcenie i umiejętności, ale również typ osobowości (a zatem preferowane role zespołowe, styl komunikacji oraz talenty). To świadoma samoocena pomaga usprawnić komunikację w zespole.

Ukończyła studia na kierunku Coaching i Mentoring w SWPS w Katowicach. Szkoliła się u najlepszych ekspertów, między innymi, ze sprzedaży oraz zarządzania zespołem u Brian’a Tracey, sprzedaży ze sceny oraz wystąpień publicznych u Krzysztofa Hillara, ukończyła Akademię trenera u Kamili Rowińskiej,      na bieżąco rozwija swoje umiejętności przez udział w konferencjach i szkoleniach, gdyż jak twierdzi rozój nigdy się nie kończy. Zawodowo dojrzewała pod czujnym okiem coacha i mentora Bogdana Sosnowskiego.

Od wielu lat aktywnie działa na rzecz kobiet, ich rozwoju osobistego i zawodowego. Pomaga im w wykorzystywaniu potencjału, działaniem zgodnym z naturalnymi talentami oraz osiąganiu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wspiera fundacje i organizacje promujące i edukujące kobiety, które chcą od życia czegoś więcej.

Pracując z różnymi klientami zauważyła, że właściciele firm, które funkcjonują na rynku już kilka lat, oczekują zmian, świeżego spojrzenia, uporządkowania, planowania, chcą zwiększyć swoje zyski, ale nie zawsze wiedzą od czego zacząć. Na własnym przykładzie uczyła się zarządzania firmą, zespołem i zrozumiała, że odpowiednio dobrany zespół oraz relacje mają kluczowy wpływ na efektywność zespołu a co za tym idzie większej sprzedaży.

Kontakt: www.elzbietaknop.pl