W wieku 16 lat, wyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować naukę w amerykańskim liceum. To doświadczenie ukształtowało jej postawę do życia. Stała się odważna, otwarta na wyzwania i ryzyko. Od tamtej pory jej życiowym mottem są słowa George Addar: „Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu”.

Pobyt w Stanach Zjednoczonych, a w szczególności praca w Nowym Jorku, nauczyły ją, że w biznesie, ważne są relacje. Po powrocie do Polski, pracowała w typowych korporacjach, gdzie relacje z drugim człowiekiem miały marginalne znaczenie. 10 lat takiej pracy, pokazało jej, jakiej firmy nie chce mieć i jakim szefem nie chce nigdy być. Odchodząc z korporacji wiedziała, jakimi wartościami chce kierować się prowadząc własny biznes.

Mając wieloletnie doświadczenie jako Office Manager, czy też Executive Assistant, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę, pasję i umiejętności do prowadzenia własnego biznesu. Dzisiaj, kiedy jestem pytana „Eliza, ale czym Ty się tak naprawdę na co dzień zajmujesz” – odpowiadam – codziennie tysiącom przedsiębiorców pomagam prowadzić ich biznesy. I tak, od 2011 roku osobiście wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu ich firm, nie koncentrując się na problemach, tylko je rozwiązując.

Relacje z moimi klientami są najważniejsze. Prowadzę firmę godną zaufania, polecaną przez klientów kolejnym klientom. Dowodem na to jest fakt, że współpracują ze mną klienci, którzy jako pierwsi, 10 lat temu podpisywali umowę.  Do dnia dzisiejszego, pomogłam prowadzić biznes dla ponad 10 000 przedsiębiorców. 

Prywatnie, mama dwojga dzieci: Nikoli i Mikołaja i mieszka na mazowieckiej wsi, gdzie wraz z partnerem prowadzi pasiekę pszczół. 

Wieczna optymistka, szczęśliwa z wyboru.

ZAINTERESOWANIA: Uwielbiam słuchać muzyki i czytać książki – są takie miesiące kiedy czytam po kilka w tygodniu – szczególnie zimową porą. Zanurzam się w wygodnym miejscu, rozpalam świece i delektuję się słowem. Porą letnią zajmuję się ogrodem i kwiatami, gdyż jest to moją druga pasją. Kocham rozmawiać z ludźmi, bo relacja z drugim człowiekiem jest bardzo ważna. Sąsiedzkie i przyjacielskie spotkania oraz długie pogawędki sprawiają mi olbrzymią przyjemność. Lubię piec ciasta, a od czasu do czasu zostawać w domu, gdzie przez dwa-trzy dni pełnię rolę „gospodyni domu”. Zawsze lubiłam zajmować się domem i rodziną. Życie prywatne i rodzinne jest  dla mnie równie ważne jak moja praca zawodowa i firma.

A ostatnio wspieram również swojego partnera w prowadzeniu pasieki pszczelej. Przede mną długa droga, do bycia mistrzem pszczelarskim, ale najważniejsze, że mam już mój własne 2 ule.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Przeprowadzę Cię przez cały proces zakładania Twojego podmiotu gospodarczego (działalność gospodarcza, spółki, fundacje, stowarzyszenia) oraz poprowadzę bieżącą obsługę korespondencji i usługi sekretarskie Twojej firmy. Użyczę Ci prestiżowego adresu w centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrockiej 31, do zarejestrowania Twojej firmy. Odbiorę nadchodzącą korespondencję i przesyłki. Powiadomię na maila o odebranej korespondencji. Otrzymasz numer telefonu stacjonarnego z możliwością przekierowania na dowolny inny numer telefonu komórkowego. Pomogę Ci w założeniu podmiotu gospodarczego u Notariusza lub w systemie elektronicznym S24. 

A kiedy zmienisz swoje plany zawodowe, pomogę Ci również zlikwidować spółkę. 

Wspieram swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie prawa spółek handlowych, doradzając biznesowo i prawnie. 

O FIRMIE: Wirtualne biuro MLOKAL, to nic innego, jak miejsce w samym centrum Stolicy, które umożliwia rejestrację  podmiotów lub działalności pod adresem Nowogrodzka 31 w Warszawie. Współpracujemy i użyczamy adresu na potrzeby rejestracji wszystkich podmiotów gospodarczych (działalność gospodarcza, spółki, fundacje, stowarzyszenia). Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy nie narażają się na wysokie koszty wynajmu własnego biura, a korespondencja adresowana do ich firm trafia w nasze ręce i zawsze zostaje przez nas odebrana, a potem przekazana.

Kontakt: www.mlokal.eu

Poznaj również