Swoją przygodę z biznesem zaczęła w 1990 roku – założyła z koleżanką firmę, zajmującą się sprzedażą odzieży z Indii. Jednak po wejściu Polski do Unii Europejskiej zagraniczne marki odzieżowe oficjalnie weszły na polski rynek i biznes ten przestał być opłacalny.

W 2005 roku razem z mężem, lekarzem, założyła pierwsze w Warszawie prywatne centrum medyczne, Babka Medica, z intencją zapewnienia kompleksowej opieki kobietom, zwłaszcza w okresie ciąży, na najwyższym poziomie. Przez kolejne lata przychodnia powiększała swoją powierzchnię, a 2021 roku została uruchomiona druga placówka na Ursynowie.

W Przychodni zajmuje się przede wszystkim obszarem administracji, zarządzania i obsługą klienta. W prowadzenie firmy zaangażowana jest prawie cała rodzina i życie rodzinne nieustannie przeplata się z zawodowym. Jest to duże wyzwanie, więc wciąż poszukuje dla siebie rozwiązań z zakresu rozwoju osobistego w holistycznym pojęciu.

Choć marzyła o Akademii Sztuk Pięknych, to ukończyła filologię romańską na UW pod koniec lat 90-tych. Były to czasy dużych zmian w Polsce. W poszukiwaniu lepszego pomysłu na siebie, korzystając ze znajomości języka francuskiego, rozszerzała swoją wiedzę na różnych kursach jak kurs organizowany przez CEFIC (Centre Francais de Formation et d’Information de Cadres) w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem czy kurs dla pilotów wycieczek zagranicznych ORBISu. Ostatecznie ukończyła studia podyplomowe w zakresie planowania i zarządzania w ochronie zdrowia w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Jej mocne strony to wiara w swoje siły, optymizm, otwartość na zmiany, chęć zdobywania wiedzy. Lubi rozwiązywać problemy i ulepszać procesy.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Mogę dzielić się swoimi doświadczeniami, propagować profilaktykę zdrowotną, przy wsparciu męża rekomendować najlepszych specjalistów w określonym obszarze.

ZAINTERESOWANIA: Podróże, im dalej tym lepiej; malarstwo oraz ogólnie sztuka, genealogia, rozwiązywanie zagadek i wszystko, co wiąże się z przygodą.

O FIRMIE:

Przychodnia Babka Medica NZOZ to prywatne Centrum Zdrowia Kobiety i Rodziny działające od 2005 roku.

Zapewnia kompleksową opiekę ponad 130 specjalistów różnych dziedzin oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Świadczy usługi medyczne z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, pediatrii, neonatologii, rehabilitacji niemowląt oraz innych specjalności skierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Pacjenci mogą skorzystać z szerokiego zakresu badań USG: ginekologicznych i ciąży, ogólnych, ortopedycznych i pediatrycznych. Oferuje specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną, m.in. z zakresu hematologii, bakteriologii, alergologii, immunologii, biochemii, wirusologii, a także badania histopatologiczne.

Kobietom w ciąży proponuje kompleksową opiekę lekarzy ginekologów i położnych, a także specjalistyczne badania USG oraz nieinwazyjne badania prenatalne. W przygotowaniu do porodu i opieki nad niemowlęciem pomagają zajęcia indywidualnej szkoły rodzenia oraz warsztaty dla przyszłych rodziców.

Istotną częścią misji firmy jest również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia, w tym profilaktykę. Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne – techniczne, ale przede wszystkim ludzkie. To miejsce przyjazne, bezpieczne, wypełnione niezwykłą energią i wrażliwością na potrzeby pacjenta. 

Kontakt: www.babkamedica.pl

Poznaj również