Łączę projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

Przez 15 lat pełniła funkcje zarządcze Grupie PZU w obszarze sprzedaży i back-office, uczestniczyła w ogólnopolskich projektach wdrażających zintegrowane zmiany w obszarze sprzedaży, back-office, finansów. Od 5 lat rozwija i wspiera w transformacjach firmy sektora MŚP.

Wielokrotnie stawałam w roli lidera zespołów, a dzięki wypracowanym metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach.

O markach:

AgileBiznes to firma doradczo- szkoleniowa. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu procesów, modeli biznesowych, budowaniu i angażowaniu zespołów oraz rozwijaniu kompetencji liderów. Specjalizuje się również w budowaniu pozytywnych doświadczeń klientów.

Dorota Rycharska prowadzi firmy przez zmiany w ramach warsztatów, mentoringu i konsultacji. Wspiera osoby na różnych etapach prowadzenia firmy i różnych etapach kariery zawodowej.
Nie tylko daje ludziom rozwiązania dotyczące codziennej pracy, ale też, rozumiejąc specyfikę wykonywanych zadań, stymuluje rozwój zespołu w dłuższej perspektywie.

Kontakt: www.agilebiz.pl

Fundacja CommuniCare została powołana w celu prowadzenia, wspierania i inicjowania działań na rzecz poprawy jakości, standardów i dostępności usług zdrowotnych w Polsce. 

Zajmuje się:

  • Badaniem potrzeb, oczekiwań i zachowań, aby tworzyć rozwiązania użyteczne dla pacjentów.
  • Projektowaniem narzędzi wspierających komunikację między pacjentami, ich rodzinami a podmiotami ochrony zdrowia.
  • Tworzeniem dobrych praktyk, które mogą wspierać pacjentów i ich rodziny w procesie leczenia.
  • Budowaniem skutecznej komunikacji i pozytywnych doświadczeń pacjentów w kontakcie z podmiotami ochrony zdrowia.

Kontakt: www.communicare.com.pl

Marka CalmShop

To miejsce, w którym poprzez przedmioty można tworzyć swoją przestrzeń spokoju i odprężenia.  To miejsce dla wszystkich, gdzie znaczenie ma równowaga, brak gniewu i zdenerwowania, stan bez kłótni, zatargów, konfliktów, sprzeczek, cisza i brak hałasu. To projekt rodzinny, który Dorota tworzy z mężem Wojtkiem oraz dorosłymi dziećmi Olą i Szymonem.

CalmShop to dziś sklep internetowy, a kolejne składowe tego projektu zostaną spokojnie zaprezentowane w pierwszym kwartale 2022.

Kontakt: www.calmshop.pl

Poznaj również