dorota rycharska

Dorota Rycharska łączy projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem. Jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

Przez 15 lat pełniła funkcje zarządcze Grupie PZU w obszarze sprzedaży i back-office. Uczestniczyła w ogólnopolskich projektach wdrażających zintegrowane zmiany w obszarze sprzedaży/back-office/finansów. Od 5 lat rozwija i wspiera w transformacjach firmy sektora MŚP.

Wielokrotnie stawałam w roli lidera zespołów, a dzięki wypracowanym metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach– mówi Dorota Rycharska.

W czym mogę pomóc innym

W wymianie doświadczeń w budowaniu i optymalizowaniu efektywnych procesów w firmach. Dostosowaniu firmy do zmieniających się warunków rynkowych wykorzystując równowagę między kontrolą i elastycznością w biznesie, rozwoju kompetencji menadżerskich, motywowania i rozwoju zespołu.

 #AgileBiznes

Idea #AgileBiznes skupia się na realizacji projektów opartych na wiedzy i doświadczeniu menadżerskim, zwinnym dostosowywaniu się do oczekiwań klientów i rynku oraz wykorzystaniu najlepszych rozwiązań modelu pracy projektowej oraz kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

Firma istnieje od 4 lat, wspiera mikroprzedsiębiorstwa, jak i małe i średnie firmy w rozwoju biznesu. Prowadzi projekty w ramach:

  • wdrażania zamian,
  • budowania biznesu od podstaw,
  • konsultingu menadżerskiego,
  • szkoleń dla firm.

AgileBiznes specjalizuje się w diagnozowaniu potrzeb rozwojowych przedsiębiorstw – w latach 2019/2020 zrealizowało wraz z zespołem prawie 500 usług tego typu, współpracując z wieloma firmami szkoleniowymi z Polski. 

AgileBiznes jest certyfikowaną firmą szkoleniowo – doradczą, posiada certyfikat SUS 2.0 oraz jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Zakres działania

Działa w 4 obszarach: strategia, procesy, zespół, lider. Dotyczy to w szczególności:

  • diagnozowanie i definiowanie strategii firmy, wpływające na zwiększenie zysków firmy w oparciu o bazę potrzeb klientów,
  • tworzenie modelu biznesu,
  • usprawnienie działania firmy pod kątem procesów wewnętrznych,
  • definiowanie ścieżek klienta z wykorzystaniem Design Thinking,
  • zaangażowanie menadżerów w procesy zmiany, modelowanie pracy liderów.

Kontakt: www.agilebiz.pl

Poznaj również

Agata Nowak

Agata Nowak

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Krystyna Stawecka

Krystyna Stawecka

Beata Block

Beata Block

Renata Zawadzka

Renata Zawadzka

Marta Piasecka

Marta Piasecka

Aleksandra Rymsza

Aleksandra Rymsza

Małgorzata Kotlonek

Małgorzata Kotlonek