Dorota Rycharska: Agile sp. z o.o.

Właścicielka i prezes zarządu Agile sp. z o.o. Sprawny manager z 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu siecią rozległą oraz strategicznymi projektami.

dorota rycharska

Jedną z najważniejszych cech jej działania jest spójność – w pracy z nią nie ma zaskoczeń i rozczarowań. Praktyk biznesu w zarządzaniu strukturami obsługowymi i sprzedażowymi, certyfikowany Agile Project Managerem oraz PRINCE 2 Project Manager. Ukończyła roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 w ICAN Institute. W swojej pracy stosuje systemowe podejście do wyzwań, a efekty osiąga dzięki odwadze i wytrwałości we wdrażaniu dobrych rozwiązań.

Mam dar do pracy z ludźmi, dlatego osiągam dobre efekty we wsparciu rozwoju ich biznesu w zakresie kompetencji menadżerskich, budowania zespołu i nowoczesnej promocji ich oferty.
Dzięki wypracowanym metodom pomagam również budować procesy realizowane w firmie w oparciu o osobowość menadżera. Dzięki praktycznemu doświadczeniu w pracy projektowej pomagam maksymalizować wartość biznesową za pomocą mądrych procesów realizowanych w odpowiednim zakresie i w oczekiwanym czasie.

W projektach biznesowych, którymi zarządza opiera się na prostocie, komunikacji, opinii zwrotnej i odwadze – najważniejszych wartościach zwinnego biznesu. Sukces, który odnosi, wynika z umiejętności myślenia syntetycznego oraz błyskotliwego identyfikowania potencjału
i zagrożeń, a także wytrwałości i entuzjazmu przy podejmowaniu decyzji i brania za nie odpowiedzialności.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: W wymianie doświadczeń w budowaniu i optymalizowaniu efektywnych procesów w firmach. Dostosowaniu firmy do zmieniających się warunków rynkowych wykorzystując równowagę między kontrolą i elastycznością w biznesie, rozwoju kompetencji menadżerskich, motywowania i rozwoju zespołu.

agileO FIRMIE: Firma Agile istnieje od 2 lat, a założyłam ją po świadomej rezygnacji z pracy w jednej z największych polskich korporacji. Firma Agile powstała na wartościach szacunku, współpracy i dążeniu do samorozwoju. Wszystkie projekty realizowane zgodnie z filozofią Agile – w oparciu o czas, koszt i jakość. Celem jest tworzenie produktów, realizujących wizę biznesową i tworzących ustalone korzyści.

Motto Agile to: Twój biznes, nasza wiedza, Twoja satysfakcja.

Wspieramy małe i średnie firmy w rozwoju biznesu, działając wewnątrz organizacji w ustalonych ramach czasowych, zdefiniowanych co do celu i zakresu. Prowadzimy projekty zarówno w ramach restrukturyzacji firm, jak również w budowaniu biznesu od podstaw. Wyróżnia nas przygotowanie wdrożenia w oparciu o unikalne DNA firmy, często pracujemy z firmami rodzinnymi. Pomagamy mądrze zbudować lub odbudować organizację, ponieważ wiemy od czego zacząć i na czym się skoncentrować, aby firma stała się sprawnie działającym mechanizmem. Oferujemy firmom kompleksowe wsparcie dla:

  • Firmy: diagnoza nieefektywności organizacyjnych, budowanie wygrywających strategii,
  • Menadżera: diagnoza potencjału menadżera, rozwój jego kompetencji i finalnie wszechstronnych umiejętności lidera,
  • Pracowników: rekrutacja (od definiowania wymagań po negocjowanie warunków zatrudnienia i wdrożenie), opisy stanowisk pracy, opracowanie instrukcji, praktyczną naukę
    oraz budowanie zaangażowanego, efektywnego zespołu.
  • Produktów, marketingu i procesu sprzedaży: tworzenie wartości produktu, dopasowanie działań marketingowych do profilu działalności oraz praktyczna nauka i wsparcie zespołów sprzedażowych.

Kontakt: www.agilebiz.pl