dorota kotowska

Dorota Kotowska- lekarz, specjalista II stopnia w zakresie laryngologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń gardła, nosa, uszu i krtani u dorosłych i u dzieci. Tematem, który ją szczególnie interesuje jest diagnostyka, leczenie i rehabilitacja zawrotów głowy. Wykonuje badania VNG, które są podstawowym badaniem diagnostycznym w zawrotach głowy.

Obszarem jej działania jest twarz – co wiąże się z jej drugą pasją- medycyną estetyczną. W 2012 roku skończyła Podyplomowe Studia – Kosmetologia dla Lekarzy w Krakowie, co pozwoliło jej profesjonalnie zająć się tą dziedziną. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, między innymi takie jak: botoks (toksyna botulinowa, botox), wypełniacze (kwas hialuronowy), mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, plastyka powiek (plazma PlexR).

Strefa Dobrostanu

Od roku tworzy projekt „Strefa Dobrostanu”, w którym w lokalnej społeczności, gromadzi ludzi aktywnie dbających o jakość swojego życia.

Potrzeba takiego działania wynika z mojego przekonania, że życie w zgodzie ze sobą jest najlepszym lekarstwem na szczęście i akceptację siebie. Przekonania, że mamy ogromny wpływ na swoje życie i powinniśmy podjąć wszelkie działania, by uczynić je lepszym, zdrowszym, bardziej wartościowym i spełnionym.

Prywatnie żona, mama dorosłych już bliźniaków.

Zainteresowania

Kino, książka,taniec, fotografia.

W czym mogę pomóc

porady zdrowotne w zakresie laryngologii i medycyny estetycznej, może podzielić się również swoimi doświadczeniami w aktywnym  dbaniu o jakość swojego życia.

Medycyna estetyczna Dorota Kotowska

medycyna estetyczna radzyń podlaskiGabinet istnieje od 2005 roku. Początkowo równolegle Dorota pracowała w Oddziale Laryngologicznym radzyńskiego szpitala, gdzie przez 9 lat pełniła funkcję ordynatora oddziału. Od 2016 toku Gabinet jest jej głównym miejscem pracy. Decyzja o usamodzielnieniu się była spowodowana chęcią niezależności, samodzielności. Chciała pracować z pacjentami na własnych warunkach, w zgodzie z jej standardami i wartościami, a nie narzuconymi przez innych. Obecnie w swoim Gabinecie stawia na nowoczesną diagnostykę, bezpieczeństwo pacjenta.

Zależy mi również na tym, by pacjent był wyedukowany, świadomy swoich problemów, dzięki czemu aktywnie współpracuje w procesie terapeutycznym. Temu służy między innymi „Strefa Dobrostanu”, o której już wspominałam– mówi Dorota Kotowska

Kontakt: www.kotowskamedycyna.pl

Poznaj również

Beata Tonn

Beata Tonn

Aleksandra Bobkowska

Aleksandra Bobkowska

Sylwia Petryna

Sylwia Petryna

Sylwia Ciszewska

Sylwia Ciszewska

Kinga Brix Grobelna

Kinga Brix Grobelna

Sylwia Dębowska - Lenart

Sylwia Dębowska - Lenart

Lidia Korbus Then

Lidia Korbus Then

Monika Koszewska

Monika Koszewska