Dagmara Romanowicz: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK

Właścicielka Ośrodka Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku.

Dagmara Romanowicz

Jako jedna z pierwszych kobiet w Polsce założyła Ośrodek Szkolenia Kierowców, w którym przez wiele lat pracowali wyłącznie mężczyźni. Uwielbia kontakt i pracę z ludźmi, dlatego też wybór jej drogi zawodowej nie był przypadkiem.

Jestem osobą stanowczą. Traktuję osoby, z którymi pracuję, jak swoją rodzinę. Dlatego też, zarówno od siebie,  i pozostałych pracowników OSK POLDEK wymagam profesjonalizmu i zaangażowania w pracę.

Ceni sobie jasne i transparentne układy. W jej firmie słowo „problem” zastępuje słowo „wyzwanie”.

Kocha przyrodę i zwierzęta, tak naprawdę, to one uczą nas dystansu do siebie i pokazują, czym jest człowieczeństwo.

Ważny jest dla mnie rozwój nie tylko zawodowy, ale przede wszystkim wewnętrzny.

Członkini wielu organizacji branżowych m.in. członkini Polskiego Klastra Edukacyjnego (członkini Prezydium), Klastra Logistyczno -Transportowego Północ Południe oraz Klastra Centrum (PIMOT).

Zainteresowania: urządzanie wnętrz, zakochana w Stylu – Art. Déco oraz Hampton.

www.poldek.plO firmie: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK z Gdańska został założony w 1996 roku. Początkowo zajmował się wyłącznie szkoleniem z zakresu kursów prawa jazdy wszystkich kategorii. W kolejnych latach Ośrodek rozszerzył swoją działalność o szkolenia dla kierowców zawodowych – kwalifikacje zawodowe kierowców, ADR oraz kursy dla Instruktorów nauki jazdy.

W chwili obecnej specjalizuje się w szkoleniu kierowców zawodowych. Posiada najnowocześniejszy sprzęt w regionie oraz kadrę wyszkolonych instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie jako kierowcy zawodowi. Swoją ofertę kieruje do klienta indywidualnego oraz grup zorganizowanych (w czym się specjalizuje). 

Misją każdego instruktora w firmie jest przede wszystkim bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Właścicielka  i jeden z Instruktorów za zasługi, zaangażowanie i długoletnią pracę w szkoleniu otrzymali odznaczenie państwowe Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej. 

W 2011 roku Ośrodek uzyskał Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty a w 2019 roku Certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Kontakt: www.poldek.pl