Dagmara Romanowicz: Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku

Założycielka i właścicielka Ośrodka Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku. W branży szkoleniowej instruktorów nauki jazdy od ponad 25 lat.

Dagmara Romanowicz

Praca z ludźmi oraz wieloletnie obserwacje doprowadziły do impulsu założenia własnej szkoły jazdy. W tamtych czasach szkoła prowadzona przez kobietę była rzadkością. Za zasługi w tej branży, zaangażowanie i długoletnią pracę w szkoleniu otrzymała odznaczenie państwowe Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej.

Jest członkiem wielu organizacji branżowych. Poza tym jest członkiem Polskiego Klastra Edukacyjnego (członek Prezydium), Klastra Logistyczno-Transportowego Północ Południe oraz Klastra Centrum (PIMOT).

W czym mogę pomóc innym: Być pozytywną osobą, uśmiechać się do innych i pokazywać, iż warto pomagać innym, mimo wszystko warto!

logo_poldek

O firmie: Powstała w 1996 roku. Pierwsze lata działalności to prowadzenie kursów prawa jazdy na wszystkie kategorie. W chwili obecnej szkoła oprócz takich kursów prowadzi kursy kandydatów na instruktorów nauki jazdy, warsztaty dla instruktorów, kursy kwalifikacji zawodowej dla kierowców wykonujących przewóz osób i rzeczy, kursy ADR.

Od kilku lat posiada Akredytację Kuratorium Oświaty otrzymaną na kursy prowadzone przez OSK POLDEK. Od 2013 roku posiada dodatkowe Poświadczanie tzw. Status super osk.

Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK to firma rodzina, w chwili obecnej pracują w nim trzy pokolenia szkoleniowców. Rodzinna atmosfera ma wpływ na pozostałych pracowników firmy, z którymi to tworzymy wielką rodzinę „poldkową”. Kilka razy do roku wszyscy pracownicy firmy wyjeżdżają na warsztaty i szkolenia, dzięki którym można zacieśnić relacje szef – pracownik.

Misja firmy to szkolenie na najwyższym poziomie z doświadczonymi i profesjonalnymi instruktorami oraz trenerami.

Kontakt: www.poldek.pl