Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie (RMF, TVP, Dziennik Pojezierza) pozwala mi zadawać czasem bardzo trudne, niewygodne pytania, ale dzięki temu lepiej poznaję potrzeby moich klientów. Dotykam ich najczulszych strun by zapewnić jak najlepszą ochronę zdrowia, życia, biznesu. W swojej pracy kieruję się głosem serca, dobrem firmy, którą ubezpieczam i zadowoleniem pracowników oraz kobiecą intuicją. Opieram się na relacjach. Klienci biura polecają nas innym.

Jej mocne strony to otwartość na ludzi, pracowitość, wytrwałość w dążeniu do celu, upór, konsekwencja. Od 5 lat biega cały rok, w deszczu i słońcu, na wietrze i podczas mrozu. Kocha życie i ludzi.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Mogę podzielić się swoim  bogatym doświadczeniem zawodowym (dziennikarskimi), zarówno w zakresie pozyskiwania jak i  utrzymania klientów również. „Polak mądry po szkodzie „moi klienci są „mądrzy przed szkodą” – dostają u mnie gwarancję a póżniej pewną wypłatę w trudnych sytuacjach życiowych.

ZAINTERESOWANIA:

Zdrowie człowieka w każdym aspekcie: odżywianie, styl życia, bieganie, psychologia, dążenie do zdrowego balansu miedzy obowiązkami a odpoczynkiem. Projektowanie ubrań, wnętrz oraz moda.

O FIRMIE: Od 2006 roku firma W Dobrym Tonnie Ubezpieczenia daje wsparcie finansowe właścicielom i pracownikom firm, urzędów i instytucji  w trudnych momentach życia. Zabezpiecza zobowiązania finansowe, pozwala na utrzymanie standardu życia i funkcjonowanie przedsiębiorstwa na dotychczasowym poziomie.

Urocze biuro mieści się w kamienicy niedaleko Starego Miasta w Olsztynie.

Właścicielom firm, którzy czasowo stracili zdolność do pracy, pomaga w wypłacie odszkodowania, dzięki czemu szybciej wracają do zdrowia.
Z osobami prowadzącymi działalność  gospodarczą, spółkami dzieli się swoim doświadczeniem w doborze  polisy OC – Odpowiedzialności Cywilnej. dzięki czemu zapewnia spokojny sen w razie „szkody” majątkowej lub osobowej, wyrządzonej pracownikom czy klientom.

Czasem przewrócenie się kontrahenta na mokrej podłodze powoduje nieodwracalne inwalidztwo, a co za tym idzie, wypłatę comiesięcznej, dożywotniej renty poszkodowanemu. Nasze polisy od kilkunastu już lat zabezpieczają portfele właścicieli firm przed takimi nieoczekiwanymi zdarzeniami.

Kontakt: www.wdobrymtonnie.pl

Poznaj również