Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie i Studio Sztuki w Warszawie na Wydziale Grafiki Komputerowej.

Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z zawodowymi fotografami przy obróbce zdjęć do wystaw fotograficznych, gdzie ważny jest każdy detal. Od opracowania pod względem kolorystycznym, spójności kompozycji, po wybór podłoża i oprawy w oparciu o warunki oświetleniowe i systemy wieszania.

Ma na koncie obróbkę graficzną setek zdjęć, która jest sztuką tworzenia elementów magicznych w fotografii, efektów świetlnych lub specjalnych, jakich fotograf nie może uzyskać w naturalnych warunkach. Często konieczny jest zabieg fotomontażu, usunięcia niedoskonałości cery, poprawienia kolorystyki skóry w postaciach, dorobienie lub przerobienie tła, zastosowanie odpowiednich „trików” pozwala nadać zdjęciom specyficzny klimat.

W mojej pracy bardzo dużo przestrzeni poświęciłam na retusz starych zdjęć, który daje im nowe życie, a dla mnie jest formą podróży w czasie, ponieważ stare fotografie mają w sobie zaklętą duszę zamkniętą w kadrze. Renowacja takich zdjęć jest dla mnie nie tylko umiejętnością posługiwania się odpowiednimi narzędziami, ale także polem do uruchomienia wyobraźni i kreatywności w odzyskiwaniu zniszczonych elementów, które trzeba domalować i odrestaurować niemal w całości.

Posiada również bardzo duże, kilkuletnie doświadczenie we współpracy z zespołem marketingowym przy projektowaniu plakatów i ulotek promocyjnych. Bardzo bliska jest jej praca z tzw. briefem (zestaw informacji użytecznych w procesie tworzenia kampanii reklamowej) – przez wiele lat zajmowała się tworzeniem kadrów z polskim tłumaczeniem do grafik dla sekcji beauty w perfumeriach, podczas  wchodzenia nowego produktu na rynek.

W swojej karierze zawodowej realizowała działania projektowe w różnych branżach, min. projektowanie obuwia (jej modele były w ofercie CCC),  czy wizualizacja kominków na tle wnętrza, do którego jest przeznaczone. Pozwalało to klientowi na realne zobaczenie, jak będzie wyglądał kominek w jego mieszkaniu, co z kolei dało możliwość dokonania zmian w materiale i wyborze kolorystyki. Jedną z osób, dla których wykonała taki projekt był, znany wszystkim, Krzysztof Kolberger.

Poprzez grafikę wyrażam swoją osobowość, wrażliwość i kreatywność. Praca jest moją pasją, z lekkością angażuję się w powierzone zadania. Ogranicza mnie tylko wyobraźnia.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: W realizacji zamierzonych celów związanych z moim profilem zawodowym, doradztwem w zakresie moich zainteresowań i pasji.

ZAINTERESOWANIA: Kino, zdrowie, holistyka, sztuka.

O FIRMIE: Firma zajmuję się  specjalistycznym projektowaniem graficznym. Realizuje projekty w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnych (branding), przez ulotki, broszury, plakaty, zaproszenia, grafiki do social mediów, google Ads; po bardziej skomplikowane i nietypowe projekty jak kolaże, fotomontaże, wizualizacja dekoracji ściennych we wnętrzach czy wystawy fotograficznej.

Zajmuje się także obróbką sesji fotograficznych pod względem kolorystycznym, retuszu postaci oraz wprowadzeniu efektów specjalnych, które mogą nadać odpowiedni klimat. W swojej ofercie posiada również skanowanie i retuszowanie starych zdjęć, które wydobywa z nich piękno odciśnięte przez czas.

Oferta skierowana jest dla wszystkich branż, które potrzebują wsparcia graficznego w zakresie działania i profilu firmy.

Misją i założeniem firmy jest realizacja takich zadań, które można ująć w stwierdzeniu: „Niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”

Kontakt: www.www.bgdesignstudiograficzne.pl

Poznaj również