barbara filipczyńska

Od kilkunastu lat podąża ścieżką wzrostu i osobistej przemiany. Współpracuje z kobietami, które poszukują drogi do swojego wnętrza i są gotowe na nią wejść, aby obudzić i wzmocnić swoją intuicję i świadomość.

Wierzy w świat, w którym nauka współpracuje z duchowością, a ludzie skupiają się na tym co działa, co jest dla nich praktyczne i przynosi im wsparcie na ścieżce rozwoju.

Autorka programu, który pomaga ludziom płynnie przejść drogę od zależności swojego szczęścia w zewnętrznych źródłach do odnalezienia go w sobie. Program „3-5-7 SZCZĘŚCIE START!” daje fundament do pracy z intencjami, funkcjonowania na wyższych poziomach świadomości i świadomego kreowania swojego życia.

Kiedy pomysł na kurs o odnajdywaniu szczęścia w sobie przyszedł do mnie, przestałam szukać wymówek. Zaufałam, przeprowadziłam pierwszy test, zebrałam feedback od uczestników i przygotowałam materiały. Teraz czuję się jak surfer na wielkiej fali. Płynę na czele jako przewodnik razem z uczestnikami mojego kursu. Niesamowite uczucie!

Z zawodu informatyk i specjalista od baz danych. Ukończyła 2 kierunki w Studium Psychologii Psychotronicznej – naturalne terapie i psychologię psychotroniczną. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i warsztatów. Pracowała i pracuje nad sobą holistycznie i wielowymiarowo na wszystkich poziomach.

ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty i duchowy, fizyka kwantowa, naturalne metody wspierania zdrowia.

Trudne doświadczenia dotknęły mnie już w dzieciństwie, a także w młodości i sporej części mojego dorosłego życia. Dziś czuję za nie wdzięczność, bo to dzięki nim teraz jestem w miejscu które bardzo mi się podoba. Obecnie jestem na etapie, gdzie tworzę autorskie produkty i usługi w których dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Robię to z wielką radością i zaangażowaniem. Wiele satysfakcji przynoszą mi również efekty wspólnej pracy z moimi klientami. Spotykamy się na sesji indywidualnej, warsztatach lub w 15 dniowym programie. Wszystkie te narzędzia służą lepszemu życiu poprzez wzrost  ŚWIADOMOŚCI.

W ramach działalności Barbary Filipczyńskiej możesz skorzystać z:

  • autorskiego 15-dniowego programu „3-5-7 SZCZĘŚCIE START!”
  • sesji Odczytu Planu Duszy
  • sesji Nakładek – interpretacji imion, nazwisk, relacji lub nazw biznesowych
  • sesji Wchodzenia w Kroniki Akaszy”
  • sesji terapeutycznej z wykorzystaniem Transerfingu
  • sesji terapeutycznej z wykorzystaniem Technik Uwalniania
  • a wkrótce: sesji Terapii Transformacji Duszy

Kontakt: www.filipczynska.pl

Poznaj również

Ewelina Warykiewicz

Ewelina Warykiewicz

Renata Gabarkiewicz

Renata Gabarkiewicz

Maria Krycka

Maria Krycka

Edyta Tecław

Edyta Tecław

Małgorzata Kotlonek

Małgorzata Kotlonek

Agnieszka Gniotek

Agnieszka Gniotek

Lidia Korbus Then

Lidia Korbus Then

Weronika Ławniczak

Weronika Ławniczak