barbara filipczyńska

Od kilkunastu lat podąża ścieżką wzrostu i osobistej przemiany. Współpracuje z kobietami, które poszukują drogi do swojego wnętrza i są gotowe na nią wejść, aby obudzić i wzmocnić swoją intuicję i świadomość.

Wierzy w świat, w którym nauka współpracuje z duchowością, a ludzie skupiają się na tym co działa, co jest dla nich praktyczne i przynosi im wsparcie na ścieżce rozwoju.

Autorka programu, który pomaga ludziom płynnie przejść drogę od zależności swojego szczęścia w zewnętrznych źródłach do odnalezienia go w sobie. Program „3-5-7 SZCZĘŚCIE START!” daje fundament do pracy z intencjami, funkcjonowania na wyższych poziomach świadomości i świadomego kreowania swojego życia.

Kiedy pomysł na kurs o odnajdywaniu szczęścia w sobie przyszedł do mnie, przestałam szukać wymówek. Zaufałam, przeprowadziłam pierwszy test, zebrałam feedback od uczestników i przygotowałam materiały. Teraz czuję się jak surfer na wielkiej fali. Płynę na czele jako przewodnik razem z uczestnikami mojego kursu. Niesamowite uczucie!

Z zawodu informatyk i specjalista od baz danych. Ukończyła 2 kierunki w Studium Psychologii Psychotronicznej – naturalne terapie i psychologię psychotroniczną. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i warsztatów. Pracowała i pracuje nad sobą holistycznie i wielowymiarowo na wszystkich poziomach.

ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty i duchowy, fizyka kwantowa, naturalne metody wspierania zdrowia.

Trudne doświadczenia dotknęły mnie już w dzieciństwie, a także w młodości i sporej części mojego dorosłego życia. Dziś czuję za nie wdzięczność, bo to dzięki nim teraz jestem w miejscu które bardzo mi się podoba. Obecnie jestem na etapie, gdzie tworzę autorskie produkty i usługi w których dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Robię to z wielką radością i zaangażowaniem. Wiele satysfakcji przynoszą mi również efekty wspólnej pracy z moimi klientami. Spotykamy się na sesji indywidualnej, warsztatach lub w 15 dniowym programie. Wszystkie te narzędzia służą lepszemu życiu poprzez wzrost  ŚWIADOMOŚCI.

W ramach działalności Barbary Filipczyńskiej możesz skorzystać z:

  • autorskiego 15-dniowego programu „3-5-7 SZCZĘŚCIE START!”
  • sesji Odczytu Planu Duszy
  • sesji Nakładek – interpretacji imion, nazwisk, relacji lub nazw biznesowych
  • sesji Wchodzenia w Kroniki Akaszy”
  • sesji terapeutycznej z wykorzystaniem Transerfingu
  • sesji terapeutycznej z wykorzystaniem Technik Uwalniania
  • a wkrótce: sesji Terapii Transformacji Duszy

Kontakt: www.filipczynska.pl

Poznaj również