Do współpracy zaprosiła zespół wysoko wykwalifikowanych współpracowników, z którym obsługuje wymagających klientów, często z zagranicznym kapitałem. Firma należy do grona nielicznych biur rachunkowych, które mogą się pochwalić szerokim portfolio klientów z Hiszpanii.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wiceprezes Rady i Skarbnik Polsko – Hiszpańskiej Izby Gospodarczej oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej SKT nr 26 STO, prowadzącego Społeczną Szkołę Podstawową nr 16 STO.

Nieustająco się rozwija i poszukuje inspiracji do dalszego rozwoju swojej firmy. Z sukcesem łączy życie rodzinne ze spełnieniem zawodowym. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

Wszystko co robi, robi w zgodzie ze swoimi wartościami, do których zalicza: rodzinę, szczęście, pasje, niezależność, szczerość, rozwój i pomoc innym.

W wolnych chwilach odpoczywa na łonie natury, czyta książki i podróżuje.

Badesta – Biuro Rachunkowe z Warszawy

Badesta Biuro Rachunkowe Na polskim rynku działa od ponad 20 lat, z długoletnimi kontraktami, w stabilnym i sprawdzonym składzie ekspertów. Z odwagą i wielkim pragnieniem na więcej patrzymy w przyszłość. Nieustannie z pasją i zaangażowaniem rozwijamy się, by podnosić jakość naszego życia oraz poziom świadczonych usług.

Badesta – zakres usług

Świadczymy usługi z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego, kadr i płac, pomagamy także firmom wejść na polski rynek. Co ważne, doradcy podatkowi Badesty są wpisani na listę Ministra Finansów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wielokrotnie potwierdziły to nasze działania. Wymagający klienci wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć, dlatego od lat korzystają z naszych usług. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie usług do etapu, na jakim aktualnie znajduje się firma. Poczucie bezpieczeństwa daje przestrzeń do pracy nad rozwojem – przez ponad 20 lat z naszym wsparciem wielu naszych klientów z dużym powodzeniem rozwijało się i nadal rozwija.

Mamy przykłady firm, które wprowadzaliśmy na rynek, a następnie przeprowadzaliśmy przez kolejne etapy rozwoju w zakresie formy prawnej. To dla nas powód do dumy, ponieważ uczestniczymy w tych ważnych zmianach. Dajemy firmom bezpieczeństwo i gwarancję najwyższej jakości obsługi. Jesteśmy ich partnerami w biznesie- mówi Barbara Bajorek.

Misja firmy Badesta

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by wspierać Klientów w rozwoju, bowiem zoptymalizowana księgowość i profesjonalne doradztwo podatkowe daje możliwość bezpiecznego wzrostu dla każdej firmy.

Kontakt: www.badesta.com.pl

Poznaj również