Jest przekonana, że dobra edukacja to najlepszy sposób, aby wyrównywać szanse edukacyjne do lepszego startu w dorosłe życie.

Autorka metody nauczania uwzględniającej: praktyczny podejście, nastawienia na wynik końcowy, wsparcie i motywacje dzieci przez nauczycieli. Współpracuje z nauczycielami, którzy myślą o potrzebach dzieci i wytyczają z nimi kierunki dalszej edukacji/nauki. Mają praktyczne podejście do nauczania oraz zanurzeni są w kulturze anglosaskiej dzięki studiom, pracy lub wychowaniu w Stanach Zjednoczonych.

Śledzi i analizuje aktualne wyniki badań związanych z edukacją co pozwala na wprowadzenie zajęć i warsztatów do obecnych potrzeb, zainteresowań i ścieżek akademickich dzieci. Na co dzień pracuje z dziećmi z różnych kultur i szkół międzynarodowych: THE British School Warsaw, Lycée français de Varsovie, WBS – Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta.

W 2013 r. założyła szkołę Better Academy, która łączy naukę języka angielskiego z wiedzą na temat programowania i przedmiotów ścisłych, a także z rozwojem kompetencji społecznych i osobistych. Promotorka metod efektywnego zarządzania czasem dzieci i młodzieży szkolnej.

Pomysłodawczyni i autorka książek dla dzieci, opiekunów i nauczycieli z cyklu „Panuję nad czasem” : (1) „Czas przedszkolaka” (2) „Planer na czas wolny” www.planerydladzieci.pl Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży gier losowych, gdzie wdrażała pionierskie programy w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Od lat związana – jako stypendystka, a następnie mentorka – z organizacją Vital Voices, wspierającą rozwój zawodowy kobiet.

MOCNE STRONY: umiejętność strategicznego i kreatywnego myślenia, zaangażowanie, zdecydowanie w działaniu, orientacja na rozwój, empatia. Moje motto: „wyzwalać w innych ciekawość i energię do działania”.

ZAINTERESOWANIA: przede wszystkim LUDZIE. Co nimi kieruje, co sprawia, że odnoszą sukces i żyją w zgodzie ze sobą. A poza tym: rynek edukacji i pracy przyszłości, odkrywanie potencjału u dzieci i młodzieży, wpływ nowych technologii na życie codzienne. Jazda konna i podróże w poszukiwaniu sensu innych kultur, tradycji.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: zaplanować edukację dla dzieci, zainspirować nowym podejściem do nauki, zmotywować do poszukiwania wartościowej wiedzy.

O FIRMIE: Szkoła językowa Better Academy.
W Better Academy uczymy dzieci praktycznych umiejętności XXI wieku i umożliwiamy im osiągnięcie pełni potencjału. Współpracujemy z nauczycielami, którzy koncentrują się na mocnych stronach, talentach i zainteresowaniach naszych
podopiecznych, dzięki czemu zapewniamy dzieciom indywidualny program, który rozwija się wraz z bieżącymi potrzebami rynku.

Misja:
Better Academy. English and Skills to cztery wartości:
1. Spersonalizowana edukacja – słuchanie potrzeb dziecka i pracowanie z tą wiedzą w taki sposób, aby jak najlepiej dotrzeć do niego w celu zachęcenia i wyciągnięcia z niego co najlepsze.
2. Zaangażowanie – Jeśli nauczyciel jest zaangażowany, zaangażowane będzie również dziecko. Chęć przekazania wiedzy/ nauczenia objawia się w postawie, języku, pomysłach na nauczenie, i jeśli ta chęć jest wysoka, uczeń odbiera oznaki i naturalnie chce się uczyć i przyswajać przekazywaną mu wiedzę.
3. Opieka – bezpieczeństwo – dziecko czuje się bezpiecznie gdy jest wysłuchane i zrozumiane. Nieważne ile dzieci się ma pod sobą, istotne jest poświęcić czas i atencję każdemu z poszczególna, żeby czuło się zadbane i właśnie zaopiekowane.
4. Feedback – konstruktywny! Pomoc dziecku w wyciąganiu wniosków, uczeniu się na błędach, ale też podkreślaniu i pamiętaniu o swoich zaletach i osiągnięciach.

Programy dla dzieci przedszkolnych:

 • Matematyka na wesoło
 • Fun & Play – gry i zabawy po angielsku
 • Music for body and mind (od 8 miesięcy)- po angielsku
 • Angielski z elementami kodowania (5-6 lat)

Programy dla dzieci szkolnych:

 • Fun & Play – gry i zabawy po angielsku – poziom podstawowy
 • Leadership– komunikacja w języku angielskim
 • Podstawy programowania z robotami Ozobot
 • Kodowanie w języku programowania Python
 • Tworzenie gier 3D
 • ELEKTRONIKA DLA SMYKA
 • Movie maker
 • Język francuski

Kontakt: www.betteracademy.pl

Poznaj również