Anna Szewczak

Dyplomowana lingerystka i masażystka. Dietetyk i trener personalny. Zawodowa tancerka sensual dance. Fotomodelka i epizodystka. Zdała egzamin 8,9 i 10 kyu w karate Kyokushin. Przeszła szkolenie z komandosami, gra w filmach krótkometrażowych o kobiecych sztukach walki. Potrafi strzelać z broni ręcznej, karabinu i pompki.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu stylizacji włosów, paznokci i postaci, koloryzacji, upięć oraz szkoleń dotyczących prowadzenia biznesu, sprzedaży i rozmowy z klientem. Z wykształcenia technik ekonomista, specjalizacja marketing oraz techniki informatyk, specjalizacja strony www oraz grafika.

Lubi uczyć innych ludzi i dzielić się swoją wiedzą. Do tej pory prowadziła osoby nieletnie – praktykantki jak i dorosłe kursantki. Aktywna zawodowo, pełna energii do działania, wciąż szuka nowych projektów, w które mogłaby się zaangażować. 

Współwłaścicielka marki KamAn fashion oferującej projekty ubrań z autorską grafiką dla kobiet i mężczyzn w nietypowych, dopasowanych rozmiarach, również z kolekcją dla stylistów i fryzjerów.

Czynnie pomaga finansowo i w formie wolontariatu zwierzętom w schroniskach. Właścicielka 5 kotów i 3 piesków.  Założyła grupę wsparcia dla kobiet na Facebooku “Nemezis”. Organizowała spotkanie dla kobiet “Stop przemocy – nie jesteś sama”, dzięki WPR dla zdrowia. Napisała książkę “Toksyk na szpilce”, która zostanie wydana w tym roku.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Mam dużą wiedzę z zakresu, którym się zajmuję. Wiele przeżyłam i znam wiele historii kobiet, którym staram się pomóc wyjść z emocjonalnego dołka po ciężkich i toksycznych relacjach. Potrafię prowadzić blogi, spotkania i inne wydarzenia medialne.

ZAINTERESOWANIA: Zwierzęta, branża beauty i fotografia

O FIRMACH:

Centrum Stylizacji Porto powstało w 2003 roku jako pierwsze takie centrum w okolicach Warszawy, oferujące kompleksowe usługi pielęgnacji ciała, włosów i paznokci. Od początki działalności stawia na jakość produktów oraz szkolenia. Centrum prowadzone jest jako salon ekologiczny z produktami eko, roślinami pochłaniającymi substancje rakotwórcze i inne toksyny.

Zajmuje się stylizacją włosów i paznokci u pań i panów (koloryzacje, strzyżenia, upięcia, przedłużanie paznokci, zdobienia, hybryda, manicure, pedicure). Oferuje wiele technik przedłużania i zagęszczania włosów i rzęs oraz makijaż okazyjny, ślubny, wieczorowy i specjalny, a także makijaż permanentny. Masaż relaksacyjny, gorącymi olejami, odchudzający i liftingujący masaż twarzy Kobido. Regulację i hennę tradycyjną oraz pudrową.

Prowadzi sprzedaż kosmetyków profesjonalnych do włosów marki Matrix oraz Gdwell jako salon partnerski oraz sprzedażą perfum firmy Glantier oraz ekologicznych farb do włosów Herbatint.

Od 15 lat działa także jako placówka szkoleniowa.

Marka oferuje koszulki, dresy i czapki z autorskimi projektami (nadruki i hafty), które głównie są przeznaczone dla osób trenujących, które nie mają standardowych wymiarów i lubią małe obcisłe rozmiary podkreślające sylwetkę.

Dostępna jest także linia koszulek i dodatków, przeznaczonych dla fryzjerów, stylistów i barberów. 

Kontakt: www.kamanfashion.com

Poznaj również