Anna stępień kraska

Przewodniczka dla tych, którzy są zdecydowani ruszyć w podróż, aby odnaleźć prawdę o sobie i zbudować swoje finansowe imperium.

Prowadzi szkolenia finansowe oraz sesje coachingowe umożliwiające poprawę relacji z pieniędzmi i nastawienie się na ich przyciąganie oraz poznanie Siebie, swoich wzorców zachowań, talentów oraz cieni i tego jak je najkorzystniej wykorzystać w życiu.

Jedna z trzech w Polsce certyfikowaną coachką metody Sacred Money Archetypes® by Kendall SummerHawk, Flow Consultant metodologii Talent i Wealth Dynamics by Roger Hamilton, które stanowią podstawę jej szkoleń i warsztatów. Wiedzę tę uzupełnia wykorzystując również m.in. Archetypy Marki oraz Talenty Gallupa.

Przełamuje negatywne, niesłużące schematy dotyczące pieniędzy, bogactwa i daje klucz do obfitości. Udowadnia, że umiejętne stosowanie Prawa Przyciągania może odmienić życie, a świat, który nasz otacza kształtujemy sami.

Oddycha, gdy podróżuje i ciągle się rozwija. Miłością prawdziwą darzy piesze i rowerowe wyprawy oraz całą paletę outdoorowych aktywności. Swoje przygody opisała w książce „Islandia stopem”.

Przedsiębiorczyni od 2010 roku i inwestorka od 2017.  Zarządza kilkoma markami:

 • Asanka – Zmierz się z Przygodą, Aktywnie, świadomie, Bezpiecznie, w ramach której prowadzi projekt Babska Strona Podróży Rowerowych;
 • Asanka Mind Quest;
 • Dehoust Polska. 

Angażuje się także w inne projekty jak np.: „Kobiecość kołem się toczy”, „Magia wdzięczności”, czy kampania „Nie hejtuję – motywuję”

Najlepiej czuje się w gromadzeniu i analizowaniu wiedzy i doświadczeń, które może nieustannie udoskonalać. Ma dar do widzenia ludzkich możliwości, co wykorzystuje w pracy ze swoimi klientkami wydobywając ich potencjał i odkrywając ich prawdziwy, wewnętrzny głos oraz moc kreowania własnego życia według ich pragnień.

Wyobraża sobie świat świadomych ludzi, dążących do wewnętrznej harmonii, którzy poprzez głębszy kontakt z Matką Ziemią i rozumienie siebie stworzą lepszy jakościowo świat. Realizuje ją poprzez pracę z kobietami, które odważą się uwierzyć w swoją niesamowitą moc.

Jej wartości to:

 1. Rozwój – rozumiany wielopłaszczyznowo: osobisty, ogólny, relacji z naturą, uczenia się
 2. Mądrość/Wiedza/Kompetencje
 3. Przygoda
 4. Świadomość/Samoświadomość
 5. Autentyczność

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

 • w odkryciu ich potencjału
 • w uporządkowaniu relacji z pieniędzmi – na koncie i w głowie
 • poukładaniu priorytetów w życiu i biznesie
 • zbudowaniu swojej marki na osobistych mocnych stronach

ZAINTERESOWANIA: Rozwój osobisty, ale także ogólny; outdoorowe aktywności; podróże; książki

O MARKACH:

To przestrzeń, która powstała w 2021 i zaprasza do poznania siebie i zbudowania swojego finansowego imperium.

Oferuje coaching finansowy oraz rozwój osobisty. W swojej ofercie posiada:

 • warsztaty Sakred Money Archetypes – uczące jak zintegrować ze sobą swoje główne Archetypy Finansowe;
 • warsztaty Wealth Dynamic Spectrum – dające jasny obraz, na jakim etapie drogi do Twojego bogactwa jesteś.
 • indywidualne sesje coachingowe
 • warsztaty online i stacjonarne

Chcę przede wszystkim swoimi działaniami pomóc innym, w jak najbardziej kompleksowym zakresie, poznać samych Siebie, a także nauczyć ich jak stworzyć potężny fundament ich finansowej przyszłości.

Kontakt: www.asanka.pl

Dehoust Polska, zajmuje się dystrybucją zbiorników bezciśnieniowych na media płynne. Firma jest kontynuacją rodzinnego biznesu prowadzonego od 1990 roku przez tatę Anny. Obecnie specjalizuje się w dystrybucji zbiorników przeznaczonych do magazynowania olejów opałowych oraz napędowych, olejów roślinnych, wody, AdBlue oraz wielu chemikaliów niemieckiej firmy Dehoust. Do zbiorników oferuje również odpowiednie przyłącza, które pozwalają na połączenie ich między sobą oraz do instalacji. Rozbudowana oferta sprawia, że jest w stanie zaoferować produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb poszczególnych klientów.

Kontakt: www.dehoustpolska.pl

Marka ASanka powstała w 2010 roku Zawsze uwielbiałam ruch i podróże, dlatego idąc za głosem serca zaczęłam współpracę z firmami dla których organizowałam i prowadziłam szkolenia narciarskie, sportowe, wędrówki rowerowe itp. w różnych zakątkach Europy. Przyświecała mi idea, aby nauczyć innych jak aktywnie, bezpiecznie i świadomie spędzać czas na wonnym powietrzu blisko natury.

Kontakt: www.asanka.eu

Poznaj również