Anna Słopiecka to trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Współtwórca i partner marketingowy Smart Relax Spa w Hotelu Aviator. Laureat Nagrody Gospodarczej Roku – Granitowy Tulipan 2013. Laureatka w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Radomskiej 2013. Wyróżnienia dwukrotnie w konkursie „Dobroczyńca Roku” za wkład w rozwój przedsiębiorczości w regionie radomskim oraz działalność społeczną. Z wykształcenia Dziennikarka. Interesuje ją psychologia, uwielbia podróże. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach.

Anna Słopiecka

fot. Lidia Skuza

Wartości podczas budowania biznesu według Anny Słopieckiej

Budując swój biznes, stawiam na rozwój osobisty, mając świadomość tego, że budując siebie, daję moc do wzrastania innym. We wszystkich moich działaniach przyświeca mi idea „Najważniejszy drugi człowiek”. Jestem przekonana, że każdy człowiek jest odpowiedzialny za dbanie o swoją wartość i dążenie do doskonałości, a poszukiwanie świetności w każdej dziedzinie ludzkich dążeń inspiruje nas wszystkich.

Noble Brand

Firma Noble Brand Anna Słopiecka istnieje od 2012 roku (pierwotna nazwa Smart Business). Tworzymy wizerunek marki, oddając jej charakter. Specjalizuje się zatem w kompleksowej obsłudze marketingowej w zakresie projektowania graficznego, realizacji filmów promocyjnych, organizacji eventów biznesowych. Jej kreatywne rozwiązania prowadzą do wzmocnienia rozpoznawalności i konkurencyjności marki oraz zwiększenia sprzedaży produktów i usług. Oferta firmy kierowana jest do klientów i partnerów, którzy stawiają na profesjonalizm i innowacyjność w tworzeniu wizerunku oraz budowaniu właściwych relacji biznesowych. Reasumując Noble Brand służy doradztwem na każdym etapie realizacji projektu, a także po jego wdrożeniu, by budować SZLACHETNE MARKI oparte na wartościach.

Kontakt: www.noblebrand.pl

Poznaj również