Anna Rutkowska: ALEX Deco dekoracje imprez

Stylista Imprez, dekorator, florysta w firmie rodzinnej ALEX Deco dekoracje imprez. Współtwórca i trenerka w Akademii ALEX Deco, w której prowadzi warsztaty dla pracowników i właścicieli firm, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie aranżacji imprez oraz prowadzenia z sukcesem własnej pracowni florystycznej i dekoratorskiej .

anna rutkowskaOd 25 lat spełnia marzenia swoich klientów o przyjęciu w wyjątkowej oprawie, tworząc razem z nimi niezapomniane wspomnienia, kreując najciekawsze projekty ślubne i eventowe. Wspólnie z zespołem ALEX Deco przygotowała prawie 12 tysięcy niezapomnianych aranżacji na przyjęcia prywatne i duże spotkania biznesowe. Wielokrotnie zapraszana jako ekspert w dziedzinie dekoracji. Autorka działu o dekoracjach w pismach związanych z branżą ślubną oraz autorka sesji zdjęciowych.

Wywiad, w którym Anna opowiada więcej o sobie i firmie można przeczytać TUTAJ

ALEX decoO firmie: ALEX Deco jest firmą rodzinną, która powstała z pasji tworzenia piękna. Inspiracją dla naszych działań są przede wszystkim Klienci – to spotkania z nimi, poznanie ich charakterów, temperamentów i oczywiście ich oczekiwań stanowią kanwe kreatywności i pobudzją wyobraźnie przy tworzeniu unikatowych projektów dekoracji. Dzieki temu jesteśmy w opinii innych firmą o niezachwianej reputacji i wysokim uznaniu dla wykonywanej przez nas pracy.

Kontakt: www.dekoracjealex.pl