Jako matka dwójki pociech doskonale rozumie praktyczne potrzeby dzieci od narodzin po wiek dorastania i ich rodziców, a wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży związanej ze światem dzieci i pracy z architektami nauczyło ją troski o estetykę, a zarazem o wszystko co dla dzieci najważniejsze.

Kocham dzieci i chcę, by miały to co najlepsze – bo na to zasługują.

W czym mogę pomóc: w doradztwie związanym z wyposażeniem wnętrz

 

Zainteresowania: wnętrza, rozwój duchowy, sport: nurkowanie, golf, narty, rower

 

O Firmie: KIDS CONCEPT to firma, która powstała z miłości i troski o dzieci.

Idea powstania sklepu z wyposażeniem wnętrz dla dzieci i młodzieży narodziła się kiedy zaczęliśmy urządzać pokoje naszych dzieci. Jak wielu z rodziców odwiedziliśmy dziesiątki miejsc i wciąż brakowało nam kompletnej wizji. Wciąż mieliśmy wątpliwości – czy wybrana tapeta będzie pasowała do grafiki na mebelkach, a wykładzina na podłodze do koloru zasłon?

Najwyższej jakości, bezpieczne, komfortowe, a jednocześnie piękne i oryginalne – dające olbrzymie pole dla wyobraźni.

Meble jak z bajki, a jednocześnie nie pozbawione innowacyjnych funkcjonalności. Meble, dzięki którym pokój będzie dla dziecka czymś więcej, niż tylko pomieszczeniem. Tylko u nas znajdziecie Państwo meble które „rosną wraz z dzieckiem”. To, co wyróżnia nasze meble to bez wątpienia najwyższa jakość wykonania, unikalne wzornictwo, atrakcyjna kolorystyka oraz prostota i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Wszystkie dostępne u nas produkty są wyjątkowe zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Kontakt: www.kidsconcept.pl

Poznaj również

Maria Krycka

Maria Krycka

Alicja Pawlaczuk

Alicja Pawlaczuk

Iwona Edyta Gałecka

Iwona Edyta Gałecka

Katarzyna Szymecka

Katarzyna Szymecka

Marta Kaczmarczyk

Marta Kaczmarczyk

Dagmara Romanowicz

Dagmara Romanowicz

Sylwia Petryna

Sylwia Petryna

Beata Block

Beata Block