Anna Nowakowska to konsultant z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu.

Anna Nowakowska

Laureatka konkursu Tourism Trends Awards. Wyróżniona dwukrotnie tytułem Ekspert Hotel Meeting 2018. Nominowana do konkursu MP Power Awards w kategorii OPEN. Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter. Laureatka konkursu 100 Most Influential people in Event Industry 2019. Obecnie juror w konkursie Eventex Awards. Autorka projektów Hotel MICE Manager oraz MICE Venue Management.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.

Jej zawodowe zainteresowania krążą wokół event marketingu i venue managementu. Jej pasją jest edukacja i chętnie dzieli się swoją wiedzą ze studentami czy na łamach swojego bloga. Można ją spotkać na konferencjach branżowych jako prelegenta, panelistę, eksperta. Lubi to, co robi.

Zainteresowania:

Jej pasją są obiekty, budowa przestrzeni, dostosowywanie jej do wydarzeń i potrzeb klientów. Kocha wydarzenia wszelakie, eventy, wesela, konferencje, szkolenia itp. Od wielu lat aktywnie udziela się branżowo, dzieląc się swoją wiedzą z zakresu zarządzania przestrzeniami eventowymi, pozyskiwaniem klientów, budowaniem oferty i współpracą z branżą eventowa oraz weselną.

Od ponad 10 lat oprócz obiektów stacjonarnych pokochała te tymczasowe, czyli hale namiotowe.

Niegdyś nie widziałam w tym nic specjalnego, dziś wiem, że event w hali namiotowej to ponadprzeciętne doznania i emocje. Te eventy i wesela są magiczne i wyjątkowe– mówi Anna Nowakowska.

Pasje poza pracą to góry, saksofon i dobra książka. Uwielbiam czytać! Jestem też nałogowym kawoszem.

W czym mogę pomóc innym

  • doradztwo w zakresie organizacji wydarzeń, wykorzystania event marketingu w działaniach firmy i budowie jej strategii opartej na działaniach event marketingowych;
  • budowa hal namiotowych na wszelkiego rodzaju wydarzenia prywatne i biznesowe.

MICE & Venue Consulting Anna Nowakowska

MICE & Venue Consulting Anna NowakowskaMICE & Venue Consulting Anna Nowakowska to firma doradcza. Jako niezależny konsultant Anna Nowakowska pracowała już od 2012 roku gdy założyła bloga strefaMICE.pl. Blog powstał z pasji dzielenia się wiedzą na temat organizacji wydarzeń, event marketingu oraz MICE venue managementu. Szybko przerodził się w platformę, na którą zaglądało wiele osób. Wówczas to rozpoczęła się przygoda ze szkoleniami, którą Anna Nowakowska prowadzi do dziś. MICE & Venue Consulting to firma prowadząca szkolenia dla obiektów, hoteli, pensjonatów z zakresu tworzenia oferty MICE & Weddings oraz zarządzaniem zespołem parującym w tych działach jak również tworzeniem strategii biznesowej działu MICE & Weddings.

Firma przygotowuje również audyty dotyczące oferty oraz pracy zespołu, proponuje zmiany a następnie zajmuje się ich wdrażaniem. Prowadzi również szkolenia i doradztwo dla klientów biznesowych z zakresu strategii event marketingowej.

RAJT

Rajt hale namiotowe- logoFirma działa na polskim rynku od 1989 roku. Jest producentem profesjonalnych i wysokiej jakości hal namiotowych i namiotów, które wynajmuje na wszelkiego rodzaju eventy między innymi: konferencje, prezentacje produktów, targi, wesela, gale i bankiety oraz wiele innych.

W swojej ofercie oprócz tradycyjnych hal namiotowych zbudowanych z modułów 5 metrowych i solidnej podłogi firma posiada też unikalne konstrukcje jak hala jednospadowa, wielospadowa czy namiot łukowy. Oferuje hale namiotowe do 30m szerokości i nieograniczonej długości w wynajmie i sprzedaży. Ponadto w swej ofercie posiada bogaty asortyment wyposażenia jak m.in.: stoły i krzesła bankietowe, w tym krzesła GLAMOUR, BOHO i CHIAVARI czy modułowy parkiet taneczny, którego też jest producentem. Jest liderem rynku w obsłudze plenerowych wesel oraz eventów z segmentu VIP. Specjalizuje się w realizacjach trudnych i nieprzeciętnych.

Szczególny nacisk kładzie na wysoką jakość oferowanych usług, profesjonalizm wykonania, skuteczność działań i satysfakcję klienta. Zapewnia doskonale przygotowany i przeszkolony personel, pełne wyposażenie hal namiotowych i namiotów oraz własny transport sprzętu. Firma lubiąca wyzwania. Hala namiotowa na środku jeziora, dziedzińcu zamku do którego nie ma dojazdu czy trudno dostępne lokalizacje gdzie wszyscy mówią, że się nie da – to ich codzienność, wyzwanie i przewaga rynkowa. Zdobywca nagród i wyróżnień branżowych w tym m.in. Certyfikatu jakości nadawanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych ( jako jedyna firma 4 krotnie z rzędu) czy wyróżnienie branżowe w kategorii Osobowość Roku MICE POLAND dla Marcina Nowakowskiego w kategorii Podwykonawcy oraz Tytuł: Polecani w Eventach, 1 miejsce w kategorii Hale namiotowe i zadaszenia eventowe.

Kontakt: www.annanowakowska.pl www.strefamice.pl www.rajt.pl

Poznaj również

Barbara Filipczyńska

Aleksandra Bobkowska

Anna Nowakowska

Agnieszka Rądlewska

Marta Kaczmarczyk

Alicja Pawlaczuk

Lucyna Przyborek

Anna Bułło