Anna Moskwa: Kancelaria Finansowa Anna Moskwa

Doradca ubezpieczeniowy, właścicielka Kancelarii Finansowej Anna Moskwa. W branży ubezpieczeniowej pracuje od 15 lat.

Anna Moskwa

Od 2 lat współpracuje z jednym z największych pośredników finansowych w Europie, obecnym aktualnie w 15 krajach. Z sukcesem zarządza strukturą 12 profesjonalnych doradców ubezpieczeniowych, których szkoli oraz z pasją przygotowuje do zawodu w branży ubezpieczeniowej, wykorzystując swoje kilkunastoletnie doświadczenie.

Jej misją życiową jest edukacja i zwiększanie świadomości klientów z zakresu ubezpieczeń, tak aby zadbali o swoje życie i zdrowie, jeszcze na długo przed tym kiedy będą rzeczywiście potrzebować ubezpieczenia. W swojej pracy stawia na przyjacielskie i wieloletnie relacje.

Moim klientom pokazuje ścieżki, uświadamiam ich potrzeby i miejsca, gdzie mają luki ubezpieczeniowe i pokazuję jak można je uzupełnić. Lubię jak klient ze mną rośnie, jak rosną jego dzieci, które z czasem stają się także klientami.

W życiu kieruje się mottem „Motywacja pozwala wystartować. Nawyk i konsekwencja utrzymuje w ruchu”. (Jim Ryun)

Zainteresowania: W wolnych chwilach ładuje energię na siłowni i w pięknych wnętrzach SPA.

O firmie: Powstała w 2004 roku i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ubezpieczeń na życie, zdrowotnych dla pracowników, komunikacyjnych i innych majątkowych, planów emerytalnych, kredytów oraz leasingów. Specjalizuje się w szyciu szczegółowych i dopasowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.