Anna Moskwa

Anna Moskwa od 2 lat współpracuje z jednym z największych pośredników finansowych w Europie, obecnym aktualnie w 15 krajach. Z sukcesem zarządza strukturą 12 profesjonalnych doradców ubezpieczeniowych. Szkoli ich oraz z pasją przygotowuje do zawodu w branży ubezpieczeniowej, wykorzystując swoje kilkunastoletnie doświadczenie.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Jej misją życiową jest edukacja i zwiększanie świadomości klientów z zakresu ubezpieczeń, tak aby zadbali o swoje życie i zdrowie jeszcze na długo przed tym, kiedy będą rzeczywiście potrzebować ubezpieczenia. W swojej pracy stawia na przyjacielskie i wieloletnie relacje.

Moim klientom pokazuje ścieżki, uświadamiam ich potrzeby i miejsca, gdzie mają luki ubezpieczeniowe i pokazuję jak można je uzupełnić. Lubię jak klient ze mną rośnie, jak rosną jego dzieci, które z czasem stają się także klientami– mówi Anna Moskwa.

W życiu kieruje się mottem „Motywacja pozwala wystartować. Nawyk i konsekwencja utrzymuje w ruchu”. (Jim Ryun)

Zainteresowania

W wolnych chwilach ładuje energię na siłowni i w pięknych wnętrzach SPA.

Kancelaria Finansowa Anna Moskwa

Firma powstała w 2004 roku i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ubezpieczeń na życie, zdrowotnych dla pracowników, komunikacyjnych i innych majątkowych, planów emerytalnych, kredytów oraz leasingów. Specjalizuje się w szyciu szczegółowych i dopasowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Poznaj również