Anna Moskwa

Anna Moskwa od 2 lat współpracuje z jednym z największych pośredników finansowych w Europie, obecnym aktualnie w 15 krajach. Z sukcesem zarządza strukturą 12 profesjonalnych doradców ubezpieczeniowych. Szkoli ich oraz z pasją przygotowuje do zawodu w branży ubezpieczeniowej, wykorzystując swoje kilkunastoletnie doświadczenie.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Jej misją życiową jest edukacja i zwiększanie świadomości klientów z zakresu ubezpieczeń, tak aby zadbali o swoje życie i zdrowie jeszcze na długo przed tym, kiedy będą rzeczywiście potrzebować ubezpieczenia. W swojej pracy stawia na przyjacielskie i wieloletnie relacje.

Moim klientom pokazuje ścieżki, uświadamiam ich potrzeby i miejsca, gdzie mają luki ubezpieczeniowe i pokazuję jak można je uzupełnić. Lubię jak klient ze mną rośnie, jak rosną jego dzieci, które z czasem stają się także klientami– mówi Anna Moskwa.

W życiu kieruje się mottem „Motywacja pozwala wystartować. Nawyk i konsekwencja utrzymuje w ruchu”. (Jim Ryun)

Zainteresowania

W wolnych chwilach ładuje energię na siłowni i w pięknych wnętrzach SPA.

Kancelaria Finansowa Anna Moskwa

Firma powstała w 2004 roku i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ubezpieczeń na życie, zdrowotnych dla pracowników, komunikacyjnych i innych majątkowych, planów emerytalnych, kredytów oraz leasingów. Specjalizuje się w szyciu szczegółowych i dopasowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Poznaj również

Krystyna Stawecka

Krystyna Stawecka

Barbara Filipczyńska

Barbara Filipczyńska

Monika Koszewska

Monika Koszewska

Dorota Rycharska

Dorota Rycharska

Agnieszka Plencler

Agnieszka Plencler

Sylwia Ciszewska

Sylwia Ciszewska

Anna Moskwa

Anna Moskwa

Magdalena Rehlich

Magdalena Rehlich