Anna Miłkowska: by MUM

Grafik z blisko 20-letnim doświadczeniem. Właścicielka studia graficznego Miłkowska Design

anna miłowska

Przez 15 lat zarządzała studiem graficznym najstarszego polskiego portalu internetowego – Wirtualna Polska, dzięki czemu zdobyłam szerokie doświadczenie, zarówno w projektowaniu na potrzeby internetu, jak i druku. Od 2 lat prowadzi własne studio graficzne, dzięki czemu może szerzej realizować swoją pasję, którą jest szeroko pojęte projektowanie.

Poza grafiką reklamową chętnie maluje i projektuje indywidualną papeterię ślubną, tworzy dekoracje oraz biżuterię. We wszystkich pracach ceni prostotę, lekkość oraz wysoką jakość.

Pomagam w stworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej firm, produktów i usług. Tworzę projekty dla osób wymagających łącząc nowoczesny, minimalistyczny styl z nutą kobiecej lekkości. Pomagam markom wyróżnić się i zainteresować otoczenie ich działaniami. Dzięki przemyślanej grafice zapadają w pamięć nie tylko obecnym klientom, ale również tym, którzy z ich usług będą chcieli skorzystać za jakiś czas.

anna miłkowskaO firmie: Studio graficzne Miłkowska.Design istnieje 3 lata. Po 15 latach zarządzania działem graficznym w korporacji, postanowiła działać na własną rękę. Założyła swoje studio graficzne z pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Wynikiem tego są projekty dla wymagających z nutą kobiecej lekkości.

Oferta:
– system identyfikacji wizualnej
– strony internetowe
– grafika reklamowa (ulotki, plakaty, reklamy prasowe)
– grafika outdoorowa oraz indoorowa (banery, billboardy, rollupy, ścianki)
– reklamowa grafika internetowa statyczna i dynamiczna (banery reklamowe, e-mail marketing)

Kontakt: www.milkowska.design