Anna Lewczuk

Od 6 lat redaktor naczelna luksusowych magazynów wnętrzarskich („Świat Rezydencji”, „Wnętrza Inspiracje”, „Kuchnie i Łazienki Inspiracje”), serwisu internetowego www.hometime.pl oraz szeregu katalogów budowlanych z portfolio Wydawnictwa Koncept („Najciekawsze Projekty”, „Katalog Małych Domów”, „Katalog Domów Drewnianych”, „Buduj Energooszczędnie”).

Prowadzi ogólnopolskie spotkania z architektami z cyklu Laboratorium Dobrej Marki. Uwielbia inspirujące rozmowy z architektami i artystami, pozwalające lepiej rozumieć istotę procesu tworzenia. 

Od 13 lat z pasją śledzi rozwój branży architektoniczno – wnętrzarskiej, prezentuje czytelnikom najpiękniejsze rezydencje, wnętrza i ogrody, zrealizowane przez renomowane pracownie z całego świata. Wspólnie z zespołem nieustannie inspiruje i doradza wszystkim, którzy budują, urządzają lub remontują domy czy mieszkania. Uświadamia, że przestrzeń, w której żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. 

Zawsze stawia na jakość, nigdy na ilość, zarówno w sferze zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

 • w promocji produktów, usług, wydarzeń związanych z branżą budowlaną, wyposażeniem wnętrz i szeroko rozumianym stylem życia (hotele, książki, sztuka, moda, biżuteria, kulinaria itp.) na łamach ogólnopolskich magazynów drukowanych, w serwisie internetowym i w mediach społecznościowych;
 • w promocji twórców, artystów, architektów, wydarzeń w różnych formach – prezentacja sesji zdjęciowych, wywiady, relacje;
 • w bezpośrednim dotarciu do architektów z całej Polski z asortymentem, usługami, doradztwem w zakresie tematów związanych z architekturą, urządzaniem wnętrz i ogrodów;
 • w bezpośrednim dotarciu do architektów z całej Polski z wiedzą ekspercką w zakresie: psychologii, budowania marki, mediów społecznościowych, prawa autorskiego, sztuki, chromoterapii, aromaterapii itp.;
 • w rzetelnych kontaktach związanych z projektowaniem graficznym, przygotowaniem do druku i drukiem (katalogi produktowe, fotografia produktowa, przygotowanie reklam, opakowania, wizytówki, kalendarze itp. – Studio i Drukarnia Koncept);
 • w wymianie wiedzy, doświadczeń i inspiracji związanych z działalnością zawodową i zainteresowaniami.

ZAINTERESOWANIA: Uwielbia podróże małe i duże, odkrywanie nowych widoków i miejsc. Chętnie zamienia szpilki na kalosze, a wtedy można jąspotkać m.in. na biebrzańskich bagnach. W wolnych chwilach ładuje baterie, przemierzając ukochane Podlasie oraz fotografując przyrodę i architekturę.

Kocha ptaki i wszystko, co podlaskie, a swój zachwyt dokumentuje na autorskim profilu Hej Podlasie. Stale powiększa kolekcję domowych roślin i poszerza wiedzę na temat ich pielęgnacji. Uczy się języka hiszpańskiego, ćwiczy jogę. Lubi poznawać techniki rękodzielnicze i z ich wykorzystaniem wytwarzać piękne rzeczy. 

O MARKACH: 

„Świat Rezydencji”

Zapraszamy Czytelników w podróż po świecie architektury i wzornictwa z najwyższej półki. Czasopismo kierujemy do Inwestorów zainteresowanych najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz i ogrodów oraz wszystkich, którzy pragną otaczać się pięknem na co dzień. 

 

„Wnętrza Inspiracje”

Świetne pismo dla osób, które nie lubią nudy i poszukują inspiracji do małych sezonowych zmian lub większych rewolucji we wnętrzach. Pragniemy inspirować wszystkie osoby, dla których ważna jest przestrzeń, w jakiej żyją. Przekonujemy, że dbanie o nią może być nie tylko wspaniałą przygodą, ale i wielką przyjemnością.

„Kuchnie i Łazienki Inspiracje” 

Magazyn w całości poświęciliśmy kuchniom i łazienkom, czyli wnętrzom uważanym za najtrudniejsze i najbardziej wymagające w aranżacji. Obserwujemy rosnącą rangę tych wnętrz, jako przestrzeni stworzonych zarówno do przygotowywania posiłków czy dbania o higienę, jak też wspólnego spędzania czasu i relaksu w gronie rodziny i przyjaciół. Tytuł adresujemy do osób poszukujących wiedzy o nowych produktach i technologiach związanych z branżą łazienkowo-kuchenną.

Hometime.pl

Budujesz dom? Urządzasz wnętrza lub wymarzony ogród? Znajdziesz tu garść inspiracji i wiele praktycznych porad, które ułatwią podejmowanie decyzji. Tworzymy ten serwis, by pomóc Ci wykreować komfortową, przyjazną przestrzeń, gdzie z przyjemnością spędzisz każdą wolną chwilę.

Katalogi z projektami 

W wydawanych przez nas katalogach projektowych:  „Najciekawsze Projekty”, „Katalog Małych Domów”, Katalog Domów Drewnianych” i „Buduj Energooszczędnie” osoby poszukujące projektu domu, ciekawych rozwiązań oraz technologii, znajdą wiele interesujących porad i fachowo przygotowane prezentacje. 

Laboratorium Dobrej Marki  

Organizując szkolenia dla architektów, tworzymy przyjazną przestrzeń do promocji wiodących marek i proponowanych przez nie produktów, technologii, rozwiązań. Za nami około 30 edycji spotkań w największych miastach Polski. Zaprosiliśmy do współpracy ponad 80 Dobrych Marek. Gościliśmy ponad 4.000 architektów. 

Na naszych eventach masz szansę nawiązania bliższych relacji z projektantami i zaprezentowania im swojej oferty w bezpośredni i atrakcyjny sposób. 

Zostań naszym Partnerem, a zyskasz wiele możliwości: 

 • dotarcia do wyselekcjonowanej grupy architektów;
 • bezpośredniej prezentacji swojej oferty;
 • pozyskania nowych klientów;
 • poznania potrzeb i oczekiwań architektów poprzez bezpośrednie rozmowy;
 • wyróżnienia się na tle konkurencji;
 • zaistnienia w świadomości zamożnych inwestorów;
 • wymiany doświadczeń związanych z promocją wiodących marek na rynku wnętrzarskim;
 • wsparcie redakcyjne na łamach naszych magazynów.

www.hometime.pl 

Poznaj również