Specjalistka od zmieniania świata. Posiada umiejętności i wykształcenie w zakresu zarządzania projektami, sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami sprzedaży, marketingu usług i produktów, rozwiązywania konfliktów. Absolwentka Politechniki Łódzkiej – Wydział Organizacji i Zarządzania. 

Karierę zawodową rozpoczęła w lokalnych mediach, w prywatnym radiu, kolejne 3 lata pracowała w spółce miejskiej, gdzie zajmowała się wizerunkiem firmy oraz brała udział w zarządzaniu projektem specjalnym.

Od 14 lat prowadzi firmę zajmującą się wspieraniem działów marketingu, działów inwestycji i ekspansji firm w zakresie projektowania i wykonawstwa szeroko pojętych działań marketingowych i reklamowych.

Bardzo aktywnie wspiera społecznie wiele inicjatyw na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Jest zaangażowana w wiele inicjatyw związanych z działalnością na rzecz przedsiębiorców:

  • w 2015 roku kapituła nagrodziła ją Diamentem Łódzkiej Izby Przemysłowo- Handlowej za szczególne zasługi w działalności na rzecz przedsiębiorców;
  • w 2020 roku otrzymała kolejne odznaczenie tej organizacji za zasługi na rzecz przedsiębiorców – Srebrną Odznakę ŁIPH.

Od 2014 roku do chwili obecnej co roku organizuje Łódzki Rajd Przedsiębiorców Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, gdzie odpowiada za jego wizerunek, identyfikację wizualną, pozyskiwanie sponsorów, trasę, organizację i koordynację rajdu i finału wydarzenia. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej rolą obok wsparcia charytatywnego (m.in. Fundacji Gajusz) jest duże znaczenie integrujące środowisko biznesowego regionu łódzkiego. Rajd jest największą tego typu imprezą w regionie.

Podejmuje szereg działań na rzecz łączenia środowiska biznesowego w Łodzi. Jest współtwórcą śniadań biznesowych w ramach Forum Rekomendacji Biznesowych przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo – Handlowej, miejsce to jest platformą wymiany doświadczeń biznesowych. Spotkania te funkcjonują od 2012 roku i są miejscem spotkań reprezentantów firm, które mają ugruntowaną pozycję na rynku, jak również tych które dopiero zaczynają swoje funkcjonowanie. 

Aktywnie działa w jednym z łódzkich klubów Rotary (Rotary Klub Łódź Centrum – była prezydentem klubu w 2020 i 2021 roku), gdzie prowadzi wiele inicjatyw zarówno kulturalnych (spotkania teatralne) jak i bezpośredniego wsparcia. Organizuje m.in. piknik informacyjny dotyczący wrodzonego schorzenia jakim jest stopa końsko – szpotawa, który jest imprezą cykliczną mającą na celu zwiększenie świadomości osób z dziećmi dotkniętymi tym schorzeniem o możliwościach bezinwazyjnego, bezoperacyjnego skutecznego jego leczenia w Polsce.  

W 2019 roku została uhonorowana nagrodą Paul Harris Fellow, która przyznawana jest najbardziej zasłużonym członkom Klubów Rotary, aby uhonorować ich zaangażowanie i wkład w działalność Organizacji.

Aktywnie działa na rzecz Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi m.in. prowadzi projekt Magiczny Ogród SOWy, mający na celu zmianę otoczenia osób przebywających pod opieką ośrodka, co w sposób zasadniczy będzie miało wpływ na ich powrót do normalnego życia bez przemocy oraz wspomoże terapię psychologiczną podczas pobytu w ośrodku. Więcej informacji o projekcie >>>TUTAJ<<< 

Wsparła wyjątkową publikację – wydanie albumu Street Art Decade Urban Forms Gallery 2009-2019 zrealizowane przez Fundację Urban Forms, gdzie zaprezentowane zostały dzieła sztuki ulicznej na przestrzeni 10 lat.

Wspiera również Fundację Kamila Maćkowiaka m.in. przy ekranizacji wybitnego spektaklu „Niżyński”, jak również rozpropagowując twórczość teatru fundacji wśród przedsiębiorców i innych środowisk zrzeszających mieszkańców Łodzi.

Wspiera merytorycznie i finansowo Stowarzyszenie Kamienica 56 w działaniach w kraju i poza granicami m.in. w Gruzji.

Wspiera projekt społeczny „Mapa Ginących Zawodów” pionierski na skalę kraju projekt, w ramach którego realizowany jest pierwszy w Polsce portal internetowy, który jest ogólnodostępną bazą lokalizacji wciąż działających zakładów rzemieślniczych w Łodzi oraz prezentacją konkretnych zawodów i ich Mistrzów przy pracy. Wszystkie historie rzemieślników są nagrywane i tworzą film a także realizowany jest reportaż fotograficzny.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Ze względu na działalność społeczną i zawodową ma duże doświadczenie, wiedzę i kontakty. Chętnie się tym podzieli i pomoże zarówno w zakresie zawodowym, jak również we wsparciu takim zwyczajnym – ludzkim.

ZAINTERESOWANIA: zarządzanie projektami, samorząd gospodarczy, działalność charytatywna – pomaganie, motocykle, podróże, gotowanie

O FIRMIE: Eslabon Sp. z o.o. powstała w 2008 roku z marzeń i chęci zmieniania świata na piękniejszy. 

Zajmuje się kompleksową obsługą marketingową firm. Wymyśla, projektuje oraz realizuje reklamy, stoiska targowe, reklamy zewnętrzne, ologowanie budynków, oklejanie pojazdów. Upiększa przestrzenie biurowe, handlowe, budynki a nawet pomieszczenia basenowe. Realizuje branding, rebranding, a także wayfinding. Drukuje i szyje ścianki reklamowe, flagi, montuje maszty. Buduje stoiska targowe. Wszystko to na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do średnich i dużych firm szukających dobrej jakości, terminowości i zaangażowania. Wykonuje obsługę marketingową i reklamową od projektu wizytówki, przez odzież reklamową, gadżety reklamowe, tabliczki przy drzwiach, czy litery blokowe aż po wielkie świecące totemy. Aktualnie realizuje np. podkłady magnetyczne do części do ciągników siodłowych dla jednej z większych firm z branży automotive. Pracujemy również dla firmy Cermag, dla Off Piotrkowska Center, Grupa Krotoski i wielu innych.

Wybrane realizacje można zobaczyć >>>TUTAJ<<<

Kontakt: www.eslabon.pl

Poznaj również