Anna Góreczna

Podejście systemowe to odkrycie Berta Hellingera. Autor terapii metodą ustawień systemowych, opracował również zasady funkcjonowania zdrowych organizacji. Zasady te zostały opisane i są zgłębiane przez wielu praktyków w Europie. Zrozumienie i zastosowanie tych zasad pozwala budować dobrze funkcjonujące, osiągające sukcesy zespoły, organizacje i kariery zawodowe. Inspiracje czerpie również z podejścia do życia i przywództwa Alana Seale – transformującej obecności. 

Absolwentka Szkoły Coachingu Systemowego w Krakowie, prowadzonej przez wieloletniego praktyka ustawień systemowych autora książki „Ustawienia systemowe Berta Hellingera. Przełom w psychoterapii i wiedzy o człowieku.” Damiana Janusa. Uczestniczka wielu warsztatów prowadzonych przez znanych, międzynarodowych trenerów takich jak John Whittington, Oana Tanase z Coaching Constellations. Nadal uczy się od Cecilio Fernández Regojo z Systemic Management and Organizational Constellations.

Poprawiam jakość życia zawodowego. Wierzę, że każdy może pracować lekko i z przyjemnością w pełni swojego potencjału. Komfort pracy z serca jest dostępny dla wszystkich, którzy tego chcą, maja gotowość zobaczyć swój dyskomfort i są otwarci na zmiany, a podejście systemowe pozwala zobaczyć więcej. Bliskie jest mi stwierdzenie, że wszystko jest energią oraz to, że naszymi cudownymi zmysłami możemy widzieć i eksplorować tylko część otaczającej nas rzeczywistości.

Jej pierwsze wykształcenie i doświadczenia zawodowe (pierwsza miłość) to zarządzanie w IT. Przez ponad 15 lat, prowadziła projekty informatyczne, zarządzała zespołami. Na tym polu osiągała sukcesy, budowała skutecznie pracujące zespoły. Praca ta, przez wiele lat, dawała jej dużo satysfakcji i spełnienia.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i połączenie umiejętności obecności, aktywnego słuchania, spojrzenie systemowe pozwalają na skutecznie wspierać klientów w poprawie jakości ich życia zawodowego. Pracuje zarówno z osobami prywatnymi i ich relacją do pracy, jak i z liderami i ich zespołami w organizacjach.

Moje motto: Można pracować lekko i z przyjemnością. Jest to komfort dostępny dla każdego, trzeba tylko tego chcieć.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

Stosuje narzędzia, które wspierają liderów w tym jak:

  • zarządzać zespołem, tak aby osiągał lepsze wyniki,
  • współpracować w organizacji z innymi liderami,
  • lepiej zrozumieć i realizować swoją rolę w organizacji,
  • rozwiązywać konflikty,
  • pracować czerpiąc więcej przyjemności z realizowanych zadań.

Współpracuje również chętnie w sesjach indywidualnych wspierając w rozwiązywaniu tematów jak:

  • szukanie swojej drogi zawodowej,
  • przepracowanie, wypalenie
  • brak satysfakcji z pracy.

Jeśli masz zawodowe trudności. Utknęłaś z jakimś tematem. Próbowałaś już wielu sposobów a nic się nie zmienia – zapraszam do współpracy. Jeśli chcesz zobaczyć więcej i pracować w pełni swojego potencjału – zapraszam.

ZAINTERESOWANIA: Rozwój osobisty praca z energiami. Nurkowanie.

O FIRMIE: Marka Design4Leaders to przestrzeń, w której prowadzę coaching systemowy, warsztaty dla zespołów i szkolenia dla grup. Rozwój marki idzie w kierunku firmy konsultingowej, gdzie we współpracy z ekspertami będzie świadczyć kompleksowe usługi konsultingowe dla firm.

 

Kontakt: www.annagoreczna.pl

Poznaj również