Anna Czamarska: Kancelaria Adwokacka Anna Czamarska

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, stały mediator sądowy i mediator Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, wizytator Zespołu Wizytatorów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, wykładowca Szkolenia Aplikantów Adwokackich, od ponad 20 lat prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Warszawie.

anna czamarska

Zainteresowania: podróże, poznawanie nowych ludzi oraz muzyka klasyczna

Pomaga osobom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, w tym w postępowaniach rozwodowych, dotyczących władzy rodzicielskiej i opieki nad małoletnimi dziećmi, alimentów oraz podziału majątku wspólnego.

Jej praktyka zawodowa jest bliska ludziom i otwarta na każdego, poszukującego kompetentnej pomocy prawnej, świadczonej przez doświadczonego i zarazem empatycznego prawnika. W relacjach z klientami dba o atmosferę zaufania i udziela wsparcia nie tylko merytorycznego, ale i emocjonalnego.

Większość klientów jej Kancelarii stanowią kobiety, którym pomaga na różnych etapach życia osobistego i zawodowego. Swoje sprawy sądowe powierzyło jej też wiele osób znanych ze świata biznesu, polityki, nauki a także ze środowiska artystów. Wiele prowadzonych spraw było głośnych medialnie.

O firmie: Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Czamarskiej założona została w Warszawie w 1999 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych oraz mediacji i negocjacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu procesowemu z sukcesem przeprowadza klientów przez trudne i emocjonujące sprawy osobiste. Zachowując najwyższe standardy etyczne i zawodowe, kieruje się zasadą bezwarunkowej poufności i najwyższej rzetelności. Dba aby jej klienci szybko odnaleźli się w trudnej sytuacji i sprawnie przeszli przez życiowe problemy.

Efektem właściwego działania Kancelarii jest rzesza zadowolonych klientów, dzięki którym na rynku usług prawniczych funkcjonuje nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat.

Kontakt: www.kancelaria-czamarscy.pl