anna czamarska

Zainteresowania

podróże, poznawanie nowych ludzi oraz muzyka klasyczna.

Pomoc prawna

Anna Czamarska pomaga osobom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, w tym w postępowaniach rozwodowych, dotyczących władzy rodzicielskiej i opieki nad małoletnimi dziećmi, alimentów oraz podziału majątku wspólnego.

Jej praktyka zawodowa jest bliska ludziom i otwarta na każdego, poszukującego kompetentnej pomocy prawnej, świadczonej przez doświadczonego i zarazem empatycznego prawnika. W relacjach z klientami dba o atmosferę zaufania i udziela wsparcia nie tylko merytorycznego, ale i emocjonalnego.

Kancelaria Adwokacka Anna Czamarska

Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Czamarskiej założona została w Warszawie w 1999 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych oraz mediacji i negocjacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu procesowemu z sukcesem przeprowadza klientów przez trudne i emocjonujące sprawy osobiste. Zachowuje najwyższe standardy etyczne i zawodowe, kieruje się zasadą bezwarunkowej poufności i najwyższej rzetelności. Dba aby jej klienci szybko odnaleźli się w trudnej sytuacji i sprawnie przeszli przez życiowe problemy.

Większość klientów jej Kancelarii stanowią kobiety, którym pomaga na różnych etapach życia osobistego i zawodowego. Swoje sprawy sądowe powierzyło jej też wiele osób znanych ze świata biznesu, polityki, nauki a także ze środowiska artystów. Wiele prowadzonych spraw było głośnych medialnie.

Efektem właściwego działania Kancelarii jest rzesza zadowolonych klientów, dzięki którym na rynku usług prawniczych funkcjonuje nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat.

Kontakt: www.kancelaria-czamarscy.pl

Poznaj również