W biznesie działa od ponad 12 lat, wychowała się w duchu biznesu w rodzinnej firmie produkcyjnej. Od młodości pomagała i przyglądała się rozwijającej się organizacji. Poznawała firmę od podstaw, zbierając doświadczenia, od produkcji poprzez magazyn, kończąc w dziale księgowo finansowym. Po ukończeniu studiów ekonomicznych w 2009 roku stworzyła swoją własną markę Akina Increase your beauty, której misją było wydobywanie i podkreślanie kobiecego piękna, poprzez kreowanie najnowszych trendów mody wśród ozdób do włosów. W przeciągu kilku miesięcy otworzyła ponad 15 punktów handlowych, które cieszyły się imponującym wzrostem sprzedaży, a następnie przeniosła sprzedaż do galerii handlowych.

W roku 2014 rozpoczęła pracę w kolejnej rodzinnej firmie pod marką LEPSOD, kreując piękno ze stali nierdzewnej w postaci basenów kąpielowych i wanien SPA. Zaczynając od Managera Sprzedaży aż po Prezesa Zarządu i współwłaściciela firmy. Do dnia dzisiejszego rozwija markę LEPSOD ze swoim zespołem, który liczy obecnie ponad 50 osób.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Mogę pomóc w wykonaniu nowoczesnego basenu w domu lub w ogrodzie ze szlachetnej stali – basenu Lepsod. Chętnie pomogę w realizacji projektów, które zawierają w sobie elementy metalowe np. panele ogrodzeniowe, ściany dekoracyjne, ozdoby ścienne. Będzie mi miło podzielić się swoim zdobytym doświadczeniem w metodach wspomagających rozwój osobisty.

ZAINTERESOWANIA:

Moją misją życiową jest rozwijanie w sobie piękna i dzielenie się nim z innymi, chętnie poznaję narzędzia, które mi w tym pomagają. Ukończyłam kurs pierwszego stopnia Yoga Sivananda, Ayurveda oraz Vedic Art. Przez rok byłam trenerem jogi. Swoją kreację w wolnych chwilach przelewam na płótnie malując intuicyjnie wspólnie ze swoim czteroletnim synem. Wolny czas spędzam aktywnie z moim partnerem życia Hubertem kontemplując i szukając przygód w polskich Tatrach.

O FIRMIE: Firma LEPSOD od wielu lat specjalizuje się w produkcji basenów oraz SPA ze stali nierdzewnej, jej założycielem jest mój Tata. To jego kolejny biznes, który cieszy się powodzeniem. Tym razem jest to firma, która powstała z pasji do pływania. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej realizacji, dzięki czemu nasi klienci realizują swoje wizje. Możemy zrobić każdy kształt i wymiar basenu czy SPA, odpowiadający potrzebom danej inwestycji.

Jesteśmy również producentem akcesoriów ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możemy zaoferować świetne atrakcje wodne dopasowane do potrzeb i komfortu klienta. Baseny i SPA możemy wyposażyć w akcesoria wyprodukowane przez naszą firmę m.in. w maszyny pływackie, leżanki wykonane ze stali nierdzewnej z masażem powietrznym, wylewki, oświetlenie czy dysze masażu. Chętnie realizujemy wszelkie pomysły naszych klientów. Jako nieliczni jesteśmy w stanie wyprodukować baseny np. ze szklanym dnem lub ścianą. Jako jedyni na rynku produkujemy baseny COMPACT, które mają zasadę all-in-one and ready-to-use – dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć basen z całą technologią zainstalowaną w specjalnym pomieszczeniu technicznym, a sam basen jest wolno stojący.

Swoją ofertę kierujemy do firm deweloperskich, hoteli, pensjonatów, biur projektowych oraz klientów indywidualnych. Największe atuty firmy to otwartość, elastyczność, szybka reakcja i wysoka jakość. Naszą strategią i celem jest powiększanie grona partnerów biznesowych na arenie międzynarodowej. Chcemy rozwijać nowe rynki sprzedaży, nowoczesny design i innowacyjność, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży, rozpoznawalności marki oraz propagowania nowych trendów w architekturze.

Drugim filarem firmy są usługi, które firma świadczy w zakresie obróbki metali takich jak cięcie, gięcie, spawanie, oraz projektowanie 3D. Oferta skierowana jest do firm produkcyjnych, deweloperskich i budowlanych. Dzięki nowoczesnemu i rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zapewnić cięcie i gięcie bardzo dużych gabarytów. Poza seryjnymi zleceniami wykonujemy również dekoracyjne cięcie tj. panele ogrodzeniowe, wieszaki metalowe, zegary ozdobne, ściany dekoracyjne i wiele innych produktów w zależności od potrzeb naszych klientów.

Kontakt:  www.lepsod.com www.lepsod-laser.com

Poznaj również

Sylwia Ciszewska

Jolanta Suława

Natalia Jefimowa

Brygida Beck

Lucyna Przyborek

Anika Myśliwiec

Innocenta Dźwierzyńska

Małgorzata Szaflarska - Gil