Angelika Rudzka

Odpowiada za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów, związanych z kreowaniem przyszłości rodzinnej firmy oraz jej marki na rynku polskim. Prowadzi czynną współpracę z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na sposób ich funkcjonowania i rozwój.

Certyfikowany PM w podejściu Agile, certyfikowany Coach PCC akredytowany prze ICF, trener biznesu. Ukończyła studia w Anglii, University of Huddersfield, o kierunku Biznes Międzynarodowy na poziomie licencjata oraz o tym samym kierunku w Warszawie. SGH w trzech specjalizacjach: International Business Management, Business In Central And Eastern Europe, Eco – Innovations In The Urban Regeneration Projects, na poziomie magistra.

Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą, niekonwencjonalnym myśleniu oraz innowacyjnym podejściu. Fascynuje ją poszukiwanie i tworzenie idei oraz sam proces, od jej narodzin do momentu, gdy zaczyna w znaczny sposób zmieniać rzeczywistość. Bada rynek, analizuje upodobania określonych grup docelowych, weryfikując wyniki sprzedaży firmy, słucha interesariuszy.

Działania modyfikuje pod kątem bieżących zmian wewnątrz, i poza obrębem organizacji, angażując ludzi. We wszystkich swoich działaniach jest skupiona, przede wszystkim, na satysfakcji, dostarczeniu wartości i wynikach finansowych.

Wierzę, że pozytywne doświadczenie klienta zaczyna się dużo wcześniej niż w momencie bezpośredniego kontaktu. Dlatego tak ważny jest rozwój zaangażowania osób, uczestniczących w procesie sprzedaży w firmie. Począwszy od dostawców, działu zakupów, handlowców mobilnych, biura obsługi klienta czy osób odpowiedzialnych za magazyn i dostawy. W swojej pracy kieruję się przekonaniem, iż wysoka kultura organizacji, dobre praktyki rozwoju pracowników, ambitne cele oraz satysfakcja, to fundament, na którym można budować sukces.

W życiu kieruje się jakością. To samo proponuje współpracownikom i partnerom. Myśli perspektywicznie, diagnozuje, zastanawia się nad konsekwencjami i wdraża prewencję. Takie podejście do biznesu nieustająco zaszczepia i rozwija, skupiając uwagę na zrównoważonym rozwoju.

Główne projekty, które obecnie rozwija:

 • Serwis i diagnostyka dedykowana dla klienta MRO – zakłady produkcyjne w Polsce;
 • Podejście RCM wpierające zakłady produkcyjne w niezawodności;
 • E-commerce B2B.

MOŻE PODZIELIĆ SIĘ DOŚWIADCZENIEM:

 • w kreowaniu strategii, pracy nad jakością, wdrażaniu nowych projektów oraz usprawnianiu procesów wewnątrz firmy, bazując na procedurach ISO oraz na technikach MoR;
 • w realizowaniu projektów IT (strony internetowe, platformy sprzedażowe e-commerce, systemy księgowo-magazynowo-sprzedażowe, usprawnianie procesów IT);
 • we wdrażaniu nowych międzynarodowych marek na polskim rynku, budowaniu marki, reputacji, rozwoju sprzedaży;
 • we współpracy z dostawcami z krajów europejskich;
 • we współpracy z klientem z branży przemysłowej, produkcyjnej i serwisowej.

ZAINTERESOWANIA: człowiek, CSR, slow life, innowacja. światowe trendy, podróże, kulinaria – kuchnie świata, spacery z psem, żeglarstwo, taniec i muzyka.

O FIRMIE: REM to firma rodzinna z tradycją i bogatym doświadczeniem, która od 25 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów premium do utrzymania ruchu oraz na pierwszy montaż.
Rozwiązania, które oferuje oraz jej działania wspierają wysoką wydajność produkcyjną klientów.

Kieruje się misją bycia dostawcą najbardziej skutecznych i niezawodnych rozwiązań w procesach utrzymania ruchu.

Wizja: Siła techniki, oparta na jakości produktów premium oraz zapewnieniu dostępności i niezawodności maszyny.

Aspiracje: Stale i konsekwentnie napędzamy ruch.

Jedyny, certyfikowany serwis SKF w Polsce. Autoryzowany dostawca: NTN-SNR, OPTIBELT, BOSCH – REXROTH, HENKEL – LOCTITE, NACHI, SCAN CHAIN i wielu innych. 

Współpracę opiera na jakości produktów premium oraz serwisie na najwyższym poziomie, mając na uwadze pełen obraz potrzeb klientów. Poprzez swoje produkty i serwis zapobiega i eliminuje przestoje awaryjne, wspiera planowane remonty, zapewniając jakość i wydajność na najwyższym poziomie.

Remonty, zarówno planowane, jak i te wynikające z niespodziewanych awarii, to wyzwanie każdego zakładu produkcyjnego w wielu gałęziach przemysłu. Najważniejsza jest szybka reakcja, ale nie tylko. Kompetentny zespół specjalistów, profesjonalizm w działaniu, znalezienie skutecznego sposobu usunięcia awarii oraz zapobieganie pojawienia się jej w przyszłości to wyzwanie, przed którym staje większość osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W swojej ofercie posiada m.in.:

 • Remonty maszyn i urządzeń mechanicznych;
 • Osiowanie, centrowanie, weryfikacja posadowienia (kulawa łapa);
 • Przygotowanie dokumentacji weryfikacyjnej, raporty, wsparcie technologiczne;
 • Montaże nowych urządzeń, zespołów urządzeń i całych maszyn;
 • Relokacje, montaże i demontaże maszyn i urządzeń, włącznie z przygotowaniem do transportu;
 • Zaawansowana analiza i diagnostyka drgań;
 • Systemy centralnego smarowania;
 • Regeneracja – wrzeciona, siłowniki, łożyska, przekładnie.

Czas to pieniądz, dlatego przede wszystkim liczy się ciągłość produkcji.

Kontakt: www.rem-elblag.pl

Poznaj również