Aneta Krupińska

Z wykształcenia magister prawa. Odkąd pamięta zawsze pociągała ją organizacja eventów. Przez kilkanaście lat spełniała się organizując targi, szkolenia, konferencje i wyjazdy turystyczne.

Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem i różnorodność charakterów. Ostanie dwa lata pokazały, że pasja to nie wszystko i należy rozwijać się w przestrzeniach rozwijających się globalnie niezależnie od sytuacji geopolitycznej. Stąd decyzja o zmianie kierunku branży.

Aktualnie pomaga zdobywać przedsiębiorcom nowych klientów poprzez optymalizację i mierzalność reklam na Facebooku i Instagramie. Dzięki narzędziu specjalnie napisanym pod social media osiąga ponadprzeciętne wyniki. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Pomogę zoptymalizować i ustawić mierzalność kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie, poprzez skonfigurowanie biznesowego konta reklamowego i ustawiając skrypty śledzące na stronie internetowej. Dzięki temu będzie można rozpoznać, kiedy i za jaką cenę pozyskiwany jest nowy klient, oraz aby jego pozyskanie było możliwie jak najtańsze. 

ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty, podróże, książki.

O FIRMIE: Powstała 7 lat temu, z potrzeby usprawnienia publikacji reklam na social mediach oraz zoptymalizowana w taki sposób, aby przyniosła jak największy zwrot z inwestycji. Specjalnie do tego celu powstało narzędzie, które optymalizuje i mierzy kampanie reklamowe. Początkowo usługa była sprzedawana w Europie, w Polsce jest od 1,5 roku.
Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy reklamują się w social mediach lub dopiero chcieliby rozpocząć. To co nas wyróżnia to brak umów, pełna automatyzacja i rozliczanie za efekt. Pracujemy na to, aby każdy klient dzięki współpracy z nami osiągnął jak najwyższą sprzedaż. Nasi klienci dzięki współpracy z nami docierają do wielu nowych klientów. 

Kontakt: www.krupinska-adsfox.pl

Poznaj również