Absolwentka Kolegium Prawa i Administracji Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aplikację radcowską odbywała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji, prawie gospodarczym, sporach sądowych. Opracowuje, opiniuje umowy z zakresu prawa gospodarczego, zarówno o znaczeniu strategicznym dla Klienta, jak i z zakresu bieżącej działalności, uczestniczy w ich negocjowaniu. 

Prowadzi przedsądowe negocjacje oraz spory sądowe, a także zapewnia kompleksową analizę działalności przedsiębiorców w aspekcie poszukiwania zagrożeń prawnych. 

Prywatnie – mama półtorarocznej córeczki.

„Chcesz być konkurencyjny, myśl perspektywicznie…chroń własność intelektualną i przemysłową swojej firmy” 

Wspiera przedsiębiorców w rozwoju potencjału ich własności intelektualnej.

Od lat współpracuje z przedstawicielami branży kreatywnej i może śmiało napisać, że zna ich „biznes” 

Ceni sobie długoterminowe relacje w życiu zawodowym, jak i osobistym, gdyż wychodzi z założenia, że czas weryfikuje zarówno ludzi, jak i biznes. Pozwala dokładnie poznać wyzwania z jakimi mierzy się klient w swojej branży. Wówczas jej zaangażowanie i wsparcie prawne jest lepiej dopasowane do rzeczywistych potrzeb klienta, bez potrzeby angażowania go w szczegóły prawne. To jest ten etap, o którym można śmiało powiedzieć, że „rozumiemy się bez słów”.

ZAINTERESOWANIA: Aktywność fizyczna, w szczególności narciarstwo, chodzenie po górach, ale również sporty wodne, urządzanie wnętrz, muzyka, podróże.

O FIRMIE:

Misją Kancelarii, jest kompleksowe wsparcie firm w oparciu o wysoką jakość i kompetencje oraz ambitny i wyspecjalizowany zespół.

W naszej działalności stawiamy na:

Specjalizację – dbamy o właściwy dobór zespołu doświadczonych specjalistów, aby zapewnić klientowi wysokiej jakości usługi prawne przy jednoczesnej optymalizacji ich kosztów.

Doświadczenie – systematycznie dbamy o podnoszenie naszej wiedzy, spełniając oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Niezależność – Jesteśmy niezależną kancelarią bez sztywnych procedur korporacyjnych i staramy się dostosować sposób pracy do wymagań klienta 

Innowacyjność – Działamy nieszablonowo – w naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań,

Łączymy i dzielimy się wiedzą – współpracujemy z rzetelnymi partnerami biznesowymi: doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, notariuszami oraz komornikami sądowymi aby należycie zabezpieczyć interesy naszych klientów na wszystkich płaszczyznach 

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.tozalezy.com).

Kontakt: www.kzlegal.pl 

Poznaj również