Od zawsze interesował ją rozwój świadomości siebie oraz innych ludzi i temu tematowi poświęcała najwięcej uwagi. To co ją wyróżnia spośród innych coachów to praca na poziomie podświadomości. Według niej tam znajdują się przyczyny wszystkich naszych negatywnych programów – przekonań, emocji i myśli. Opiera się na dorobku naukowym dr Davida Hawkinsa i uczy jak uwolnić całą negatywność, która jest w każdym z nas, czyli kotwice, które nas ograniczają. Czuje się bardzo szczęśliwą osobą, która znalazła prawdziwy sens i cel swojego życia poprzez służenie innym ludziom z miłością i radością.

Od 14 lat prowadzi indywidualne sesje coachingowe i warsztaty w biznesie. Prowadzi również warsztaty świadomego rodzicielstwa. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom, aby osiągali największy wzrost i rozwój w swoim życiu pozostając jednocześnie w stanie relaksu i radości.

Jej mocną stroną jest empatia i bycie lustrem, aby każdy Klient mógł stanąć w prawdzie na swój temat. Wierzy, że prawda nas wyzwala. Nie lubi dawać dobrych rad, woli być przykładem pozytywnej energii i dynamicznego działania w intencji najwyższego dobra.

Mam intencję wnieść jak największą wartość do życia ludzi i zostawić świat lepszym niż go zastałam. Pracuję nad pozytywną dyscypliną umysłu i przekraczaniem poziomu ego. Głęboko wierzę w to, że to co utrzymujemy w umyśle manifestuje się w świecie zewnętrznym – zmiana myślenia przekłada się na, zdrowie, sukces i szczęście, czego doświadczam każdego dnia. Medytuję codziennie pozostając w stanie wdzięczności, akceptacji, miłości i radości.”

Autorka cyklu 10 spotkań coachingowych zmieniających nawyki umysłu.

Wyobraź sobie, że jesteś żaglowcem na oceanie życia. Pomogę Ci uwolnić kotwice z przeszłości, co spowoduje, że popłyniesz szybciej. Pokażę, jak uwolnić ograniczenia umysłu, abyś popłynęła do najwspanialszego portu w swoim życiu. Pomogę Ci uszyć najlepsze żagle, abyś jak najszybciej osiągnęła wymarzony port (czyli zrealizowała swoją misję, cel, powołanie). Nauczę Cię także nawigacji, czyli pozytywnej dyscypliny umysłu, aby trzymać się kursu – poprzez specjalne ćwiczenia, które możesz wykonywać samodzielnie. Słowem zrobię wszystko najlepiej jak potrafię, abyś osiągnęła maksymalny wzrost i rozwój pozostając w stanie relaksu oraz wydała najwięcej owoców na tym świecie z radością i lekkością.

ZAINTERESOWANIA: Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury, uwielbia wędrówki piesze w lesie i górach, żeglarstwo, narciarstwo oraz jazdę na rowerze. Kocha ludzi i uwielbia z nimi przebywać oraz słuchać ich. Poleca książki dr Davida Hawkinsa „Technika uwalniania”, „Przywracanie zdrowia”, „Sukces jest dla Ciebie”.

O FIRMIE: Akademia Szczęśliwego Człowieka działa od 2017 roku.

Wartości w Akademii Szczęśliwego Człowieka to: dążenie do doskonałości, bardzo wysoka jakość usług oraz obsługi klienta, prawda i uczciwość, służenie klientom z miłością i radością. Chcemy zostawić ten świat lepszym, niż go zastaliśmy.

Firma zajmuje się prowadzeniem coachingów dla firm i osób indywidualnych, szkoleniami w zakresie rozwoju świadomości, przekraczania ograniczeń umysłu, pozytywnej dyscypliny umysłu, osiągania coraz większych sukcesów pozostając w stanie relaksu i spokoju.

 

Kontakt: www.asc.edu.pl

Poznaj również