Aleksandra Warsztocka

Od 14 lat prowadzi coachingi i warsztaty w biznesie oraz indywidualne sesje terapeutyczne. Specjalizuje się w pomaganiu ludziom, aby osiągali największy wzrost i rozwój w swoim życiu pozostając jednocześnie w stanie relaksu i radości.

Jej mocną stroną jest empatia i bycie lustrem, aby każdy klient mógł stanąć w prawdzie na swój temat. Wierzy, że prawda nas wyzwala. Nie lubi dawać dobrych rad, woli być przykładem pozytywnej energii i dynamicznego działania w intencji najwyższego dobra.

“Mam intencję wnieść jak największą wartość do życia ludzi i zostawić świat lepszym niż go zastałam. Pracuję nad pozytywną dyscypliną umysłu i przekraczaniem poziomu ego. Głęboko wierzę w to, że to co utrzymujemy w umyśle manifestuje się w świecie zewnętrznym – zmiana myślenia przekłada się na, zdrowie, sukces i szczęście, czego doświadczam każdego dnia. Medytuję codziennie pozostając w stanie wdzięczności, akceptacji, miłości i radości.”

Zaprasza do udziału w cyklu 10 spotkań coachingowych, aby zmienić nawyki umysłu.

Wyobraź sobie, że jesteś żaglowcem na oceanie życia. Pomogę Ci uwolnić wszelkie kotwice z przeszłości, co spowoduje, że popłyniesz szybciej. Pokażę, jak uwolnić wszelkie ograniczenia umysłu, abyś popłynęła do najwspanialszego portu w swoim życiu. Pomogę Ci uszyć najlepsze żagle, abyś jak najszybciej osiągnęła wymarzony port (czyli zrealizowała swoją misję, cel, powołanie). Nauczę Cię także nawigacji, czyli pozytywnej dyscypliny umysłu, aby nie zbaczać z kursu – poprzez specjalne ćwiczenia, które możesz wykonywać samodzielnie. Słowem zrobię wszystko najlepiej jak potrafię, abyś osiągnęła maksymalny wzrost i rozwój pozostając w stanie relaksu i wydała najwięcej owoców na tym świecie z radością i lekkością.

ZAINTERESOWANIA: Pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnością na łonie natury, uwielbia wędrówki piesze w lesie i górach, żeglarstwo, narciarstwo oraz jazdę na rowerze. Kocha ludzi i uwielbia z nimi przebywać oraz słuchać ich.

O FIRMIE: Akademia Szczęśliwego Człowieka działa od 2017 roku.

Wartości w Akademii Szczęśliwego Człowieka to: dążenie do doskonałości, bardzo wysoka jakość usług oraz obsługi klienta, prawda i uczciwość, służenie klientom z miłością i radością. Chcemy zostawić ten świat lepszym, niż go zastaliśmy.

Firma zajmuje się prowadzeniem coachingów dla firm i osób indywidualnych, szkoleniami w zakresie rozwoju świadomości, przekraczania ograniczeń umysłu, pozytywnej dyscypliny umysłu, osiągania coraz większych sukcesów pozostając w stanie relaksu.

Dla osób indywidualnych prowadzi również warsztaty świadomego rodzicielstwa.

Kontakt: www.asc.edu.pl

Poznaj również

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Katarzyna Szymecka

Katarzyna Szymecka

Grażyna Jaworska - Piotrowska

Grażyna Jaworska - Piotrowska

Katarzyna Kobier

Katarzyna Kobier

Irena Kurdziel

Irena Kurdziel

Katarzyna Lebiedowicz - Grzanka

Katarzyna Lebiedowicz - Grzanka

Aneta Grzanek

Aneta Grzanek

Sylwia Dębowska - Lenart

Sylwia Dębowska - Lenart