Aleksandra RymszaUkończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie dermatologii oraz stopień doktora nauk medycznych. Członkini American Academy of Aesthetic Medicine, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.

Na co dzień współpracuje także z jedną z najbardziej znanych w Polsce – Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie. Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem własnych możliwości organizmu do odnowy.

Dermatolog pasjonat-wizjoner.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: w zdobywaniu wiedzy na temat świadomej pielęgnacji skóry. W dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu rozpoznawalności marek. W opracowaniu receptur, w badaniach, rejestracji oraz produkcji wymarzonych kosmetyków

ZAINTERESOWANIA: medycyna regeneracyjna, kosmetologia, odżywianie, slow life, mindfullnes, świadome życie w zgodzie z naturą.

O FIRMIE: Laboratorium kosmetyczne DR RYMSZA oraz linia kosmeceutyków PURE STORY BY DR RYMSZA to efekt mojej wieloletniej praktyki lekarskiej i zainteresowań możliwościami autoregeneracyjnymi naszego ciała.

Moim marzeniem jako dermatologa jest to, by każdy mógł cieszyć się zdrową i naturalnie piękną skórą. Zabiegi, które wykonuję w gabinecie, laboratorium DR RYMSZA oraz kosmeceutyki PURE STORY BY DR RYMSZA to krok do realizacji tego marzenia.

Moją autorską linię kosmetyczną opracowałam z myślą o pacjentach borykających się z typowymi problemami skórnymi, a także by wzmocnić i przedłużyć efekt zabiegów wykonywanych w gabinecie. W kosmetykach zawarłam najwyższej jakości składniki, identyczne (biozgodne) z tymi jakie znajdują się w skórze. Dzięki temu mam pewność, że są skuteczne, a efekty będą widoczne i długotrwałe. Produkty zamknięte są w specjalnie dobranych opakowaniach ze szkła biofotonicznego, które chroni cenne składniki.

Laboratorium DR RYMSZA świadczy również kompleksowe usługi dla branży kosmetycznej. Pomagamy osobom stworzyć własną linię kosmetyków i wprowadzić ją na rynek. DR RYMSZA wspiera producentów w produkcji kontraktowej i oferując szereg kompleksowych badań kosmetyków: fizykochemicznych, mikrobiologicznych, dermatologicznych, aplikacyjnych oraz ocenę bezpieczeństwa produktów.

Kontakt: www.rymsza.pl

Poznaj również