Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizację II stopnia w dziedzinie dermatologii i stopień doktora nauk medycznych uzyskała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AM we Wrocławiu. Członkini American Academy of Aesthetic Medicine, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.

Na co dzień współpracuje z jedną z najbardziej znanych w Polsce klinik medycyny estetycznej, w tym chirurgii plastycznej, która specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach przeciwstarzeniowych. Do szczególnego obszaru jej zainteresowań należą zabiegi, które wykorzystują naturalny potencjał naszego organizmu do odnowy i regeneracji. 

PURE STORY BY DR RYMSZA jest efektem jej wieloletniej fascynacji możliwościami autoregeneracyjnymi skóry. Tę autorską linię kosmetyków stworzyła z myślą o swoich pacjentach, których potrzeby były i są dla niej inspiracją do tworzenia najlepszych , możliwych rozwiązań i zabiegów.

Pytana jestem często o pielęgnację w domu. Rekomendacja czegokolwiek oznacza dla mnie wzięcie za to odpowiedzialności. Dlatego stworzyłam kosmetyki, które zawierają tylko te składniki, które chcę, żeby zawierały, biorę za nie odpowiedzialność i podpisuję własnym nazwiskiem. Chciałam mieć pewność, że moi pacjenci będą pielęgnować skórę w taki sposób, w jaki ja bym to zrobiła. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: w zdobywaniu wiedzy na temat świadomej pielęgnacji skóry. W dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu rozpoznawalności innych marek.

ZAINTERESOWANIA: Slow life, mindfullnes, świadome życie zgodzie z naturą

 

O FIRMIE: Istnieje od 2008 roku

PURE STORY BY DR RYMSZA to mój autorski program pielęgnacji profesjonalnej. Zależało mi na świadomej pielęgnacji skóry, opartej na wiedzy i nauce. Moje kosmeceutyki zostały stworzone w oparciu o znajomość budowy skóry i zachodzących w niej procesów. Zawierają składniki bioidentyczne, czyli takie, które naturalnie występują w skórze i są niezwykle ważne dla jej prawidłowego funkcjonowania. Ukierunkowane są na trzy podstawowe obszary, które są kluczowe dla utrzymania zdrowej skóry – ochronę przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za zniszczenie komórek skóry, pobudzenie odnowy komórek oraz nawilżenie skóry, bo woda jest niezbędna do tego, aby skóra mogła się sama regenerować. Moje kosmetyki wspierają każdy rodzaj skóry, niezależnie od płci i wieku. Sprawdzają się zarówno u osób ze skórą dojrzałą, z przebarwieniami, jak i ze skłonnością do trądziku, skórą bardzo suchą lub nadmiernie wrażliwą. Pakowane są w opakowania ze specjalnego szkła biofotonicznego, które pozwala zachować aktywność cennych składników przez długi czas.

Kontakt: www.rymsza.pl

Poznaj również

Anna Czamarska

Anna Czamarska

Eliza Wionczek

Eliza Wionczek

Magdalena Zagalska

Magdalena Zagalska

Katarzyna Draniak Mierżyńska

Katarzyna Draniak Mierżyńska

Mirosława Plaza

Mirosława Plaza

Olga Wilińska

Olga Wilińska

Agnieszka Figielek

Agnieszka Figielek

Agata Wojcik

Agata Wojcik