Aleksandra Bobkowska to wykształcenia technik geodeta z tytułem magistra filologii polskiej, w praktyce handlowiec.

Doświadczenie

Swoją zawodową ścieżkę zaczęła w 2005 roku jako agent bankowy specjalizujący się w kredytach hipotecznych. W 2010 roku zaczęła pracę na etacie jako doradca kredytowy w międzynarodowym banku. Z powodzeniem realizowała założone cele sprzedażowe i w 2012 roku została najlepszym doradcą w Polsce. Jednak już na samym początku pracy zdała sobie sprawę, że sam etat nie będzie w pełni realizował jej możliwości. W 2010 roku otworzyła w miejscowości Banino sklep wielobranżowy, który nazwała Piękny Dom.

Od tamtego czasu jej życie to firma, ciągłe wyzwania i poszukiwania ich rozwiązań. 

Niewątpliwie umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie jest moją mocną stroną, która pozwala mi na niezależność finansową, jaką daje praca we własnej firmie. Wyróżnia mnie też ambicja i pewna upartość do znalezienia rozwiązania problemów– wyznaje Aleksandra Bobkowska.

Z powodzeniem łączy rolę przedsiębiorczej Polki z macierzyństwem. Mama dwóch cudownych chłopców i szczęśliwa mężatka od 15 lat. 

Zainteresowania

Nowe rozwiązania dla e-comerce, wyposażenie wnętrz.

W czym mogę pomóc innym

Doradzić w prowadzeniu sprzedaży online, na platformach aukcyjnych, a także w sprawach z zakresu bankowości hipotecznej oraz prawa geodezyjnego.

Sklep Piękny Dom

sklep piękny domSklep stacjonarny funkcjonuje od 2010 roku. Od 2015 roku ma swoją siedzibę w budynku, który jest własnością Aleksandry a od 2019 roku został rozbudowany o profesjonalne zaplecze wysyłkowe. Od 2013 roku rozpoczął sprzedaż online poprzez stronę internetową  www.skleppieknydom.pl. W 2014 roku zaczął sprzedawać na największej platformie aukcyjnej w Polsce. Początki w e-comerce były trudne, jednak od samego początku marce przyświecała zasada transparentności, uczciwości  i rzetelności wobec klienta. 

Marce przyświeca zasada transparentności, uczciwości i rzetelności wobec klienta.

Misją firmy jest stworzenie miejsca przyjaznego klientowi, który po zakupach zamieni swój dom w Piękny Dom.

Sama uczyłam się podstaw działania strony internetowej, moderowania jej, poznawałam nowe technologie pozwalające na automatyczne zmiany stanów magazynowych między platformami sprzedażowymi. Rozwijałam zespół zajmujący się obsługą zamówień internetowych. Sukcesywnie dążyłam do zbudowania stabilnej pozycji wśród sklepów internetowych oferujący podobny asortyment.

Obecnie sklep stacjonarny zajmuje ok 200m2, ma w asortymencie ponad 25 tyś artykułów.

Sklep wyróżnia się szeroką ofertą polskich producentów porcelany, wysokiej jakości produktami  do wyposażenia domu i nie tylko, dlatego każdy klient znajdzie to czego potrzebuje. Dzięki współpracy z polską siecią Drogerii Jasmin sklep zapewnia także szeroką gamę produktów drogeryjnych.

Klienci, kupując w sklepie Piękny Dom, wspierają polską gospodarkę i tworzą miejsca pracy. 

Kontakt: www.skleppieknydom.pl

Poznaj również