Aldona Talaga – Działocha: Consallex

Właścicielka Biuro Doradztwa Biznesowego Consallex w Ostrowie Wielkopolskim.

aldona talaga - działocha

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w różnych organizacjach co pozwala spojrzeć na działalność klienta z różnej perspektywy i w szerokim zakresie. Tworząc własną firmę chciała poczuć jak to jest być wolnym,  poświęcając więcej czasu dla siebie i rodziny, a jednocześnie tworząc coś zupełnie nowego w jej życiu, przede wszystkim chciała sprawdzić siebie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu o specjalizacji: finanse i rachunkowość; podyplomowe Studia Audytu i Kontroli Finansowej oraz Master of Business Administration – zarządzanie przedsiębiorstwem.

Doświadczenie zdobywała w mniejszych i większych przedsiębiorstwach oraz międzynarodowych korporacjach takich jak Dunapack Eurobox Packaging, Bolsius Polska, Bundy Refrigeration, pełniąc funkcje: Głównego Księgowego, Dyrektora Ekonomicznego, Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu, a także Dyrektora Zarządzającego Spółką Zależną. Firmy produkcyjne są jej szczególnie bliskie.

Otrzymała tytuły:

– Audytor wewnętrzy finansów publicznych

– Specjalista ds.zapobiegania i wykrywania przestępstw i nadużyć  gospodarczych

– Certyfikowany Audytor ds. Kontroli Wewnętrznej

Aktualnie w trakcie zdobywania tytułu biegłego rewidenta.

Zainteresowania: jazz, teatr, książki, psychologia.

W czym może pomóc innym: w zakresie tematycznym, który jest ściśle związany z działalnością. Ponadto jest doskonałym słuchaczem i doradcą dla kobiet.

Wierzy, że marzenia się spełniają, trzeba im tylko trochę pomóc.

 

Aldona Talaga - Działocha

Aldona Talaga – Działocha o firmie: powstała w czerwcu 2012 roku z potrzeby realizacji własnej pasji do zawodu, chęci współpracy z ludźmi, sprawdzenia siebie w innej roli, pomagania innym w zakresie swojej wiedzy i umiejętności.

Oferta skierowana jest do osób fizycznych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Głównym naszym zadaniem jest kompleksowe wspieranie klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków, a także zarządzania i administracji.

Misją firmy jest świadczenie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z doświadczonymi prawnikami i innymi specjalistami z dziedzin pokrewnych, aby obsługa klienta świadczona była na najwyższym poziomie.

Wartości: każdego traktować z należytym szacunkiem, być uczciwym, lojalnym i dyskretnym.

Świadczy usługi m.in.:

– obsługa  księgowa firm i  osób prowadzących działalność gospodarczą,

– audyty księgowe

– przygotowywanie wniosków  kredytowych , pożyczkowych, dotacyjnych

– rozliczenia dotacji unijnych

– administracja dla  Zarządów Spółek

– tworzenie i przekształcanie Spółek

– przygotowywanie sprawozdań finansowych

Kontakt: www.consallex.pl