agnieszka wanat

Fotografią zawodowo zajmuje się od 2011 roku. Zakochana w portrecie i uzależniona od szeroko rozumianego reportażu. Pokazuje ludzi i świat w swój osobisty sposób. Rejestruje chwile, które poruszają. Współtworzy kreatywną komunikację marek po przez fotografię.

Osiągnięcia

Wyróżniona w tegorocznej edycji Grand Press Photo w kategori Życie codzienne. Autorka zdjęć do interaktywnego reportażu o mniejszości etnicznej Gorani dla inicjatywy Outriders. Jej zdjęcia opublikowane były w dwóch książkach reporterskich „Halo Człowiek” i „Halo Tato” autorstwa Konrada Kruczkowskiego, magazynach takich jak Sprawny marketing, Charaktery, Forbes czy Claudia.

Działalność

W ciągu ostatnich lat współpracowała przy wydarzeniach jak międzynarodowy projekt Sound in the Silence, Premiera Pisma, Lady Business Awards, Festiwal podróżniczy Wachlarz, Pannonica Festival, Personal Democracy Forum, Kalendarz Nibylandia dla Fundacji Dzieci Niczyje i wielu innych.

Zainteresowania

Fotografia analogowa, obcowanie i obserwacja natury, wszelkiego rodzaju aktywność sportowa, podróże te małe, te duże i te w głąb siebie

W czym mogę pomóc innym

  • budowaniu wizerunku firmy w social mediach i internecie poprzez fotografie
  • realizacji kompleksowych sesji zdjęciowych od portretu zespołu, przez wnętrze biura do fotografii produktu i usługi

Kontakt: www.agnieszkawanat.com

 

Poznaj również