Agnieszka Sztafińska

Zbudowała i prowadziła zespoły kilku tysięcy osób offline i online. Łączy kompetencje wyniesione z różnych dziedzin, pomagając ludziom prowadzić lepsze życie i rozwijać się w harmonii z samym sobą. W swej pracy łączy wiedzę akademicką z doświadczeniem życiowym, mentalnym i duchowym. W życiu kieruje się zasadą, że warto sięgać po swoje marzenia. To pokazuje na indywidualnych i grupowych treningach i warsztatach.

Moją misją jest podnoszenie poziomu świadomości – zarówno swojej jak i moich klientów. Wiąże się to z pracą nad kompetencjami by zmierzać w kierunku mentalnego bogactwa i niezależności finansowej. W kierunku automatyzacji biznesu i wymarzonego stylu życia.

Uwielbiam pomagać innym zarówno w rozwoju zawodowym jak i prywatnym. Czyli po prostu w lepszym stylu życia. I właśnie dlatego nie tylko prowadzę szkolenia, treningi i konsultacje, ale również zostałam certyfikowanym i praktykującym coachem od 2009 roku oraz trenerem mentalnym od 2018 roku. Nie boję się nowych wyzwań, ponieważ wiem, że to może być początek dobrych zmian. Jestem bardzo pilnym, wnikliwym i refleksyjnym obserwatorem otoczenia i życia.

ZAINTERESOWANIA: Oprócz biznesu i wszystkiego co się z nim wiąże, jej pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty i duchowy. Tańczy, śpiewa, uwielbia filmować i obrabiać filmy i zdjęcia, nauczać, grać w szachy i w cashflow. Od zawsze interesuje się psychologią i handlowaniem na FOREX. Wielbicielka i propagatorka prawa przyciągania i wszystkiego, co się z nim wiąże. W życiu stosuje SEKRET i wierzy, że to działa.

W ramach marki ANSWER oferuje:

  • Dynamika talentów – odkryj swój naturalny talent i podążaj za nim a nigdy nie dotknie Cię wypalenie zawodowe i Twoja praca będzie dla Ciebie przyjemnością. Dodatkowo możesz sprawić aby Twoi pracownicy mieli tak samo.
  • Trening mentalny min. pewność siebie, mindfullness, nawyk zwyciężania, prawo do porażki, nawyk zwyciężania, praca z talentami i z celami.
  • Zajęcia śmiechojogi – szczególnie teraz ważne, w czasach pandemii by nie dać się zwariować i zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a w tym bardzo pomaga właśnie joga śmiechu.

 

O FIRMIE: EDUN Korepetycje to zespół 40 nauczycieli. Miesięcznie odbywa się tam ponad 500 lekcji prowadzonych przez osoby które uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i inspirują do edukacji offline i online. Obsługujemy około 200 osób każdego miesiąca. Wszystkie korepetycje w jednym miejscu, wszystkie przedmioty szkolne i języki online i offline.

 

Kontakt: www.mentalneskrzydla.pl www.8klasista.pl

Poznaj również