Agnieszka Rądlewska

 

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Ukończyła liczne szkolenia branżowe i deweloperskie, cztery poziomy structogramu i szkolenie z zarządzania budżetem domowym.

Z doświadczenia wiem ile czasu i energii zajmuje załatwienie wszelkich formalności urzędowych, dlatego też moją misją jest przeprowadzenie klienta za rękę przez cały ten proces. Od zakupu, czy sprzedaży po dokumentację, notariusza i również pozwolenia na budowę.

Energiczna, twardo stąpająca po ziemi, niezwykle wytrwała i empatyczna. Za to najbardziej cenią ją klienci.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientem w różnych branżach nauczyło ją, że każdy z nas jest inny, kieruje się różnymi potrzebami i wartościami. Warto więc otworzyć się na drugiego człowieka. Najpierw słucha. Potem wnikliwie analizuje. Następnie tworzy dla klienta mapę najlepszych możliwych rozwiązań. Indywidualizm, autentyczność i odpowiedzialność to dla niej wartości nadrzędne. Kieruje się nimi w życiu osobistym i zawodowym.

Sprawianie ludziom przyjemności i patrzenie na ich uśmiech, kiedy spełniają swoje marzenia o własnym miejscu na ziemi jest dla mnie największym wynagrodzeniem za pracę. Współpracując ze mną możesz być pewien przejrzystości działań, jasnej komunikacji oraz troski o każdy detal. Stawiam również swoje pierwsze kroki w segmencie deweloperskim.

Autorka książki “Blondynka w nieruchomościach”, która inspiruje i motywuje kobiety do pamiętania o sobie i swoich potrzebach w życiu prywatnym i biznesowym. Zachęca kobiety aby nie przestawały marzyć i wierzyły w to, że mogą coś w życiu osiągnąć. Z pewnością dodaje odwagi aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach i planach.

Kocha przestrzeń. Uwielbia zagłębiać się w książki. Ceni sobie rozwój osobisty, dlatego inwestuje w niego, by wiedzieć, czuć i widzieć więcej. Prywatnie mama czternastoletniego syna. Właścicielka dwóch wielkich psów i dwóch kotów.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Jestem zawsze otwarta do pomocy innym. Wiem, że moja książka, mimo iż z mylącym tytułem jest często dla kobiet inspiracją do działania. Lubię pchać kobiety do podejmowania ważnych decyzji. Lubię pokazywać im ich potencjał i motywować do działania. Chętnie podzielę się też wiedzą z zakresu mojej branży.

ZAINTERESOWANIA: sport, psychologia, grunty, budowa domów, inwestycje.

Marzy o stworzeniu domu samotnej matki dla kobiet, które potrzebują inspiracji, pomocy, a nie mają skąd jej czerpać. Są ambitne, pracowite, ale z jakiś przyczyn zostały same.

O FIRMIE: Rądlewska Nieruchomości istnieje od 2019 roku i od samego początku stawia na jakość. Chce pomóc ludziom w realizacji ich marzeń o własnym domu z ogrodem. Stąd wyszukiwanie dla nich odpowiedniego miejsca na ziemi i budowa domów z prefabrykatów drewnianych.

Zajmuje się wyszukiwaniem, sprzedażą oraz inwestowaniem w grunty. A także szukaniem w gruntach potencjału inwestycyjnego (podziały, koncepcje, zwiększanie ich wartości).

Współpracuje z generalnym wykonawcą domów prefabrykowanych.

W 2020 roku powstała spółka  APK Invest, która zajmuje się obszarem deweloperskim.

 

 

 

 

W życiu kieruje mottem “Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku”.

Kontakt: www.radlewska-nieruchomosci.pl

Poznaj również