Agnieszka Plencler

Zna i rozumie wyzwania, jakie w dzisiejszym świecie, stoją przed kobietami: własne marzenia, oczekiwania innych, łączenie wielu życiowych ról, specyfika funkcjonowania w środowisku biznesowym – aktywnie wspiera w nich kobiety. 

Swoją karierę zawodową zaczęła w marketingowych agencjach badawczych. Przechodząc na stronę klienta odpowiadała za marketing dużych organizacji takich jak PLL LOT, PKP SA, PKP Intercity. Współtworzyła także organizację konsumencką- Fundację Forum Konsumentów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w dużych organizacjach, ale też we współpracy z firmami z sektora MSP. Gościnny wykładowca na Uniwersytecie Warszawskiem z tematu marki osobistej. Mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Stworzyła autorski program budowania unikalnego wizerunku, łącząc marketing i psychologię – Personal Code.

Jej misją jest wzmacnianie kobiet, by odważnie komunikowały swoje wartości, osobowość i kompetencje.

Chcę, by miały siłę być autentyczne, piękne, by przełamywały sztywne schematy i wychodziły odważnie ze swoją wizją świata, by czerpały z życia garściami i dawały z siebie to co mają najlepsze. Służę wsparciem psychologicznym i doświadczeniem zebranym w biznesie.

Prywatnie mama cudownej dwójki, lubi niestandardowe stylizacje i łączenie różnych stylów. Przeciwniczka sztywnych zasad dress code. W wolnych chwilach celebruje biesiadowanie w gronie najbliższych. Uwielbia aktywność fizyczną, a szybki marsz i trening siłowy to jejsposób na twórcze myślenie i rozładowanie napięcia.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

  • budowanie autentycznego wizerunku
  • wsparcie psychologiczne
  • stylizacje
  • doradztwo w zakresie strategii marketingowych oraz badań marketingowych

Personal Code to autorski program odkrywania i komunikowania siebie. W świecie nadmiaru informacji i szumu komunikacyjnego chodzi o maksymalnie spójne, autentyczne i unikalne prezentowanie się światu. Właściwe osoby i sytuacje przyciągaj, a te niewłaściwe niech odpadają już na wstępie. Nie oczekuj od innych domyślania się jaka jesteś i o co Ci w życiu chodzi. Nie bój się i działaj.

Personal Code to Twoja siła i unikalny wizerunek.

Kontakt: www.agnieszkaplencler.pl

Poznaj również