Agnieszka Partyka -prezes „Ambasady Przedsiębiorczości Dolnego Śląska”, w ramach której angażuje się w różne wydarzenia biznesowe i kulturalne, ale także charytatywne.

agnieszka partyka

Czynnie uczestniczy w promowaniu miasta Bolesławiec, organizując cykliczne spotkania, m.in. „Siła Kobiet”. Na to wydarzenie zaprasza ciekawe i sławne osoby ze środowiska biznesu i mediów z całej Polski, inspirując bolesławianki do aktywnego działania. Organizuje również warsztaty przedsiębiorczości dla bolesławieckich uczniów.

Przynależy do Rady Przedsiębiorczości Kobiet przy Ministerstwie Rozwoju, a także stowarzyszenia Pracodawcy RP.

Zainteresowania

Praca to moja pasja. Lubię wyzwania i nie poddaję się w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Zachowuję jednak work-life balance, więc wolny czas spędzam w gronie najbliższych lub wspólnie z nimi na korcie tenisowym- mówi Agnieszka Partyka.

W czym może pomóc

Chciałabym zainspirować kobiety do działania oraz rozwoju, aby w każdej sferze życiowej czuły się spełnione i usatysfakcjonowane. Ten cel chciałabym osiągnąć poprzez:

  • Promowanie przedsiębiorczości, wartości, wspólnego dobra, życiowej odpowiedzialności, społecznego systemu.
  • Rozwijanie przyjaznego środowiska dla osób, które chcą otworzyć własny biznes oraz motywowanie i pomoc w samorozwoju.
  • Popularyzowanie wysokich standardów etyki biznesowej, zasady uczciwej konkurencji i dobrych obyczajów.

MedTec Pol Sp. z o.o

MBS tarapiaMedTec Pol Sp. z o.o. jest od 2016 r. wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski producenta terapeutycznych rezonansów magnetycznych MedTec Medizintechnik GmbH oraz terapii w systemie MBST.

Nasza misja to umożliwianie zdrowego, aktywnego trybu życia każdemu pacjentowi. Wykorzystywana przez nas technologia jest innowatorem na rynku medycznym, znajduje szerokie zastosowanie w ortopedii, rehabilitacji medycznej oraz medycynie sportowej.

image002

Pomagamy Pacjentom dotkniętym cywilizacyjnymi schorzeniami stawów, sportowcom, którzy ulegli kontuzjom, osobom chorym na osteoporozę. Terapia MBST jest alternatywą do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Angażujemy się w promowanie zdrowego stylu życia i medycynę anti-aging dla stawów. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Pacjentów, którzy korzystają z terapii MBST.

Jako wyłączny dystrybutor wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego współpracujemy także z najbardziej rozwojowymi ośrodkami medycznymi w Polsce, które wykorzystują innowacyjność systemu MBST.

Kontakt: www.mbst-terapia.pl

Poznaj również

Dorota Rycharska

Małgorzata Kowalska - Płachta

Anna Zawadzka

Agnieszka Wanat

Elżbieta Manuiło

Olga Wilińska

Adriana Jurczyk - Duarte

Magda Wolińska