Agnieszka Gierach – Zieja: Unum Życie SA

Doradca ubezpieczeniowy w obszarze ochrony życia i zdrowia, specjalizująca się głównie w zabezpieczeniu dzieci i ich przyszłej edukacji, zabezpieczeniach w okresie pandemii i epidemii, w zabezpieczeniach kredytów i innych zobowiązań finansowych oraz w zabezpieczeniu dochodu w momencie kiedy nie możesz wykonywać pracy.

agnieszka gierach zieja

Prywatnie spełniona mężatka i mama dwójki cudownych dzieci Marcela i Karmen.

ZAINTERESOWANIA: Zdrowa i dobra kuchnia, sport – pływanie i biegnie.

To co jest dla mnie największą wartością, to poznawanie innych. Każda osoba napotkana na mojej drodze wnosi coś niezwykłego do mojego życia. Niektórzy są moimi bohaterami, przyjaciółmi znajomymi z którymi warto spędzić czas, a niektórzy lekcją bądź nawet przestrogą.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Moje przewodnie cechy to empatia, altruizm i chęć pomocy innym.  Dlatego bardzo chętnie podzielę się  wiedzą z innymi  z zakresu:

  • zabezpieczenia dzieci ich edukacji,
  • zabezpieczenia wysokich kosztów utrzymania,
  • zabezpieczenia kredytów i innych zobowiązań,
  • zabezpieczenie dochodu w momencie kiedy nie mogę wykonywać pracy
  • jakie zabezpieczenie wybrać, żeby działało w sytuacjach nadzwyczajnych jakim jest obecnie pandemia i epidemia

O FIRMIE:

Moimi klientami najczęściej są rodziny, młodzi ludzie z dziećmi które patrzą na swoją rodzinę z troską i miłością.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.  Pracując z Klientem to uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta a tym sam uczciwość klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne które konstruuję jest „szyte na miarę” dla Klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność. Sprawiam, żeby moi Klienci czuli się bezpiecznie.

Podejmuję z klientem dość trudne rozmowy o tym, co może przynieść jutro i o tym, jak zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych

Współpracuję z UNUM ŻYCIE S.A. – prestiżowe towarzystwo ubezpieczeniowe, które jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie i zdrowie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii. Na świecie prężnie działa od ponad 170 lat a w Polsce od ponad 20 lat.

W czasach, gdy poczucie bezpieczeństwa i ochrona bliskich nabierają teraz szczegółowego znaczenia, firma UNUM ŻYCIE S.A. nieprzerwanie realizuję swoją misję zapewniając Klientom i ich rodziną spokój ducha i finansowe zabezpieczenie.

Dlaczego właśnie ta firma? Jestem spójna z jej wartościami (uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie) i z polityką firmy jaką prowadzi względem swoich Klientów.

Misją jest zapewnianie bezpieczeństwa finansowego i spokój ducha moich klientów i ich rodziną.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.  Pracując z klientem uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta a tym sam uczciwości klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne, które konstruuję jest szyte na miarę dla klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność.