Agnieszka Gierach – Zieja prywatnie to spełniona mężatka i mama dwójki cudownych dzieci Marcela i Karmen.

Agnieszka Gierach-Zieja

Agnieszka Gierach-Zieja – zainteresowania

Zdrowa i dobra kuchnia, sport – pływanie i biegnie.

To co jest dla mnie największą wartością, to poznawanie innych. Każda osoba napotkana na mojej drodze wnosi coś niezwykłego do mojego życia. Niektórzy są moimi bohaterami, przyjaciółmi znajomymi z którymi warto spędzić czas, a niektórzy lekcją bądź nawet przestrogą.

W czym mogę pomóc innym

Moje przewodnie cechy to empatia, altruizm i chęć pomocy innym. Dlatego bardzo chętnie podzielę się wiedzą z innymi z zakresu:

  • zabezpieczenia dzieci ich edukacji,
  • wysokich kosztów utrzymania,
  • kredytów i innych zobowiązań,
  • zabezpieczenie dochodu w momencie kiedy nie mogę wykonywać pracy,
  • jakie zabezpieczenie wybrać, żeby działało w sytuacjach nadzwyczajnych jakim jest obecnie pandemia i epidemia

Unum Życie SA

Moimi klientami najczęściej są rodziny, młodzi ludzie z dziećmi które patrzą na swoją rodzinę z troską i miłością.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność. Pracując z Klientem to uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta. Tym sam uczciwość klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne które konstruuję jest „szyte na miarę” dla Klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność. Sprawiam, żeby moi Klienci czuli się bezpiecznie. Podejmuję z klientem dość trudne rozmowy o tym, co może przynieść jutro i o tym, jak zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych– wyznaje Agnieszka Gierach – Zieja.

Współpracuję z UNUM ŻYCIE S.A. – prestiżowe towarzystwo ubezpieczeniowe, które jest liderem w sprzedaży ubezpieczeń na życie i zdrowie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii. Na świecie prężnie działa od ponad 170 lat a w Polsce od ponad 20 lat.

W czasach, gdy poczucie bezpieczeństwa i ochrona bliskich nabierają teraz szczegółowego znaczenia, firma UNUM ŻYCIE S.A. nieprzerwanie realizuję swoją misję zapewniając Klientom i ich rodziną spokój ducha i finansowe zabezpieczenie.

Dlaczego właśnie ta firma? Jestem spójna z jej wartościami (uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie) i z polityką firmy jaką prowadzi względem swoich Klientów.

Misją jest zapewnianie bezpieczeństwa finansowego i spokój ducha moich klientów i ich rodziną.

Wartości którymi się kieruję to uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.  Pracując z klientem uczciwość jest dla mnie priorytetem względem klienta a tym sam uczciwości klienta względem mnie. Tylko tak możemy zbudować długotrwałą dobrą współpracę. Zaangażowanie i odpowiedzialność to klucz, gdyż rozwiązanie finansowo – ochronne, które konstruuję jest szyte na miarę dla klienta i biorę za nie 100% odpowiedzialność.

 

Agnieszka Gierach-Zieja z chęcią przedstawi bogatą ofertę ubezpieczeń na życie.

Zobacz artukuł Agnieszki: Jak wybrać skuteczną polisę na życie.

Poznaj również

Justyna Toros

Beata Tonn

Adriana Jurczyk - Duarte

Magdalena Rehlich

Ewa Krzemień

Agata Wojcik

Violetta Lukasiewicz

Joanna Zielińska