Agnieszka Dziewicka

24 lata doświadczeń na rynku kapitałowo-finansowym, w tym ostatnie dwa w banku szwajcarskim oraz liczne certyfikaty wyznaczają obszar, w którym działa. Połączenie tych doświadczeń z umiejętnościami interpersonalnym oraz wiedzą, jak funkcjonować w zespole, by razem osiągać zamierzone cele, sprawia, że doskonale sprawdza się w obszarze budowania i rozwijania relacji. 

Świadomość oraz zaangażowanie stanowią o jakości mojej kariery zawodowej. Doskonale znam siebie i swoje wartości, rozumiem moje możliwości, talenty i mocne strony, a także potencjalne ograniczenia i wyzwania. Łączę to w swojej pracy z autentycznym zaangażowaniem wynikającym z mojej ciągłej ciekawości ludzi i doświadczeń oraz uwielbienia doprowadza spraw i projektów do końca z sukcesem dla każdej ze stron.  

Posiadam perspektywę, która pozwala mi swobodnie funkcjonować w pozornie męskim świecie biznesu, inwestycji i twardej waluty, a przy tym umiejętność komunikowania się w kobiecy, empatyczny i klarowny w sposób.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Otwieram przestrzeń dla biznesu na wysokim poziomie. Łączę ludzi, którzy go tworzą.

ZAINTERESOWANIA: Psychologia behawioralna, puzzle, zagadki i gry logiczne.

O FIRMIE:

Corporate Connections to międzynarodowa, profesjonalna organizacja biznesowa skupiająca właścicieli i głównych udziałowców, dążących do intensywnego rozwoju. Globalna społeczność liderów biznesu skupiona jest na tworzeniu dla siebie nawzajem możliwości biznesowych.

Poznaj również

Sylwia Petryna

Innocenta Dźwierzyńska

Aleksandra Warsztocka

Agata Wojcik

Tatiana Dembska

Katarzyna Polkowska

Lidia Korbus Then

Agnieszka Bobrukiewicz