Agnieszka Dziewicka

24 lata doświadczeń na rynku kapitałowo-finansowym, w tym ostatnie dwa w banku szwajcarskim oraz liczne certyfikaty wyznaczają obszar, w którym działa. Połączenie tych doświadczeń z umiejętnościami interpersonalnym oraz wiedzą, jak funkcjonować w zespole, by razem osiągać zamierzone cele, sprawia, że doskonale sprawdza się w obszarze budowania i rozwijania relacji. 

Świadomość oraz zaangażowanie stanowią o jakości mojej kariery zawodowej. Doskonale znam siebie i swoje wartości, rozumiem moje możliwości, talenty i mocne strony, a także potencjalne ograniczenia i wyzwania. Łączę to w swojej pracy z autentycznym zaangażowaniem wynikającym z mojej ciągłej ciekawości ludzi i doświadczeń oraz uwielbienia doprowadza spraw i projektów do końca z sukcesem dla każdej ze stron.  

Posiadam perspektywę, która pozwala mi swobodnie funkcjonować w pozornie męskim świecie biznesu, inwestycji i twardej waluty, a przy tym umiejętność komunikowania się w kobiecy, empatyczny i klarowny w sposób.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Otwieram przestrzeń dla biznesu na wysokim poziomie. Łączę ludzi, którzy go tworzą.

ZAINTERESOWANIA: Psychologia behawioralna, puzzle, zagadki i gry logiczne.

O FIRMIE:

Corporate Connections to międzynarodowa, profesjonalna organizacja biznesowa skupiająca właścicieli i głównych udziałowców, dążących do intensywnego rozwoju. Globalna społeczność liderów biznesu skupiona jest na tworzeniu dla siebie nawzajem możliwości biznesowych.

Poznaj również

Agnieszka Wanat

Monika Koszewska

Sylwia Dębowska - Lenart

Diana Pakulska - Okraska

Jolanta Suława

Magdalena Rehlich

Agnieszka Gierach-Zieja

Renata Zawadzka