Od lat zaangażowana jest we wsparcie kobiet. Uczestniczy w charytatywnych programach mentorskich w Polsce, Czechach i USA, w których pomaga biznesowo innym kobietom. Stworzyła własną markę zegarków inspirowanych historią tajnej agentki Krystyny Skarbek – Christine Granville. Kluczową misją marki jest wsparcie kobiet w środowisku biznesowym, dlatego procent ze sprzedaży każdego zegarka przekazywany jest na rzecz fundacji wspierającej ich działalność w biznesie. Dodatkowo jest właścicielką marki miodów smakowych – Słodki Słoik.

Doświadczenie w marketingu

Z ramienia Grupy Orlen zajmowała się marketingiem marki Benzina na rynku czeskim i słowackim. Jej zaangażowanie w rozwój marki Benzina było wielokrotnie nagradzane. Otrzymała pierwszą nagrodą w kategorii innowacji „Projekt Roku 2017 w Grupie Kapitałowej Orlen”. W październiku 2019 roku objęła stanowisko dyrektor marketingu w grupie UNIMOT. Odpowada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych i komunikacyjnych marki AVIA w Polsce i na Ukrainie. Wspiera też inne spółki z portfolio grupy.

Marka zegarków

Praca w typowo męskim środowisku nauczyła ją twardego i stanowczego podejścia do biznesu oraz odwagi i łatwości w podejmowaniu ryzyka. Swoje doświadczenie postanowiła przełożyć na spełnienie największego marzenia. Wykreowała markę zegarków Christine Granville z niezwykłą misją w tle. Ze sprzedaży produktów przekazuje określony procent na rzecz fundacji wspierającej rozwój biznesowy kobiet.

Inspiracją do stworzenia zegarków była postać Krystyny Skarbek Christine Granville — polskiej agentki brytyjskiego wywiadu — kobiety silnej, inteligentnej i niezwykle odważnej. Dlaczego właśnie Christine Granville?

„Czas jest bardzo ważny w moim życiu, podobnie jak był ważny dla Krystyny Skarbek. Każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o losie jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany. Zmiany, której możemy wspólnie dokonać — przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz.

Po kilku latach projektowania i pracy udało się jej stworzyć produkt z misją, oparty na historii niezwykłej kobiety.

Droga do wykreowania idealnego produktu nie była łatwa, wymagała ogromnego nakładu czasu i pracy. Teraz satysfakcja z możliwości podzielenia się produktem, nad którym pracowało się kilka lat, jest największą nagrodą.

Christine Granville

christine granville zegarki

Marka Christine Granville pojawiła się na rynku w listopadzie 2019 roku. To marka zegarków z silnym pierwiastkiem kobiecym. Jej ideą jest motywowanie i wspieranie kobiet w biznesie. 8 złotych ze sprzedaży każdego zegarka zostanie przekazane na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Zegarki Christine Granville wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Tarcza i bransolety wykonane są ze stali szlachetnej typu 316 L. Jego serce stanowi precyzyjny japoński mechanizm Miyota. O wytrzymałości świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy, które jest odporne na zarysowania. Paski wykonane są z naturalnych włoskich skór. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek.

Zegarki Christine Granville dostępne są w sklepie internetowym www.christinegranville.pl

Poznaj również